Arkadaşlar ben gerekli hesaplamalarımı da yapıp,kendi zevklerim doğrultusunda buildlerin özelliklerini ölçüp biçerek kendime göre bir build yarattım sizce nasıl olur;
90-fire=>imbue,Fire Shield,Flame Body,Fire Protection,Nukelerin hepsi+passive
90-light=>Piercing Force,Wind Walk,Concentration,Nukelerin hepsi+passive
60-cold=>Frost Guard,Frost Nova 2.kitapçık,Snow Shield(%40 increase)+passive
60-heuksal=>stun,ghost spear series+passive
charım pure int damage dealer olucak protector giymeti planlıyorum,sp konusunda da plvl ile farmımı bitirip itemlerimi de alarak yüksek damage ile hem unique killer hem de %40 snow shild ile pvplerde de başarılı bir char elde etmeyi düşünüyorum.Bana çok mantıklı bir build gibi geldi,sizin de görüşlerinizi almak istiyorum.gerekli sp 555k gibi bir miktar.Beğenilirse rehberini hazırlamayı da düşünüyorum.Bilgisi olan arkadaşlarım yorumda bulunurlarsa memnun olurum.
Saygılarımla..

Light imbue daha iyi ancak eğer pvp yapacaksan heuksal'ı 90 yapmak zorundasın bence. 60 lvl skilleri karşıdakini ya geri iter ya da stun vurur damage vurmaz. Sana zaman kaybettirir karşıdakine pot için zaman kazandırır.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
heuksal 60 mı kalacak ee lvl 80 skill kullanmadan ne yapacaksın ki sen, çöpe at bu sistemi pls!

Benim hoşuma gitmedi Fire ı kaldırıp Digerlerini maxlasak.Çünkü Heuksal 60 da cidden iş görmez

Öncelikle içimi açan yorumlarınız için çok teşekkür ederim :lol:
Şaka bir yana görüşlerinizi yapıcı olarak benimle paylaştığınız için tekrar teşekkür ederim.
düşüncem söyle idi;
normal yapılandırma olan 90light+imbue,90cold,90bicheon ve 30 fire olan nuker yapılandırmasını denedim hoşuma da gitti gerçekten pvplerin zevki tartışılmaz en iyi charlarından birisi ve pvp için char açmak isteyen arkadaşlarımın hepsine de bu buildi öneriyorum.Ancak bilirsiniz ki her zaman aynı yapılandırma insanı sıkar,ben chinese ırkında pure int yapılandırmaları pure str veya hybrid yapılandırmalara göre daha cazip ve zevkli buluyorum bu yüzden tekrar bir pure int char hem de damageleri gerçekten sağlam itemlerle harika olabilecek bir build oluşturmak istedim.fire 90 çünkü;istediğim damage sağlayacak olan 6 nuke ve imbue mevcuttu,light90 çünkü bir pure int charın ihtiyacını duyduğu bütün bufflar mevcut,geriye kaldı 120 skill mastery bunları da hem damage arttırmak hem de passive ile hp kazanmak icin 60 heuksal,%50 kadar sağlam olmasada üzerime protector de giyip %40 snow shiled ile pys defans sağlamak düşüncesindeydim gereken sp yide hesaplayınca makul bir char olduğunu görüp sizinle paylaşmak istedim.Ancak tekrar düşündükten sonra ghost spearın bana knock back ten başka kazandıracağı birşey yok o da Polgara'Nın dediği gibi sadece rakibime zaman kazandırır.Bakalım gelecek diğer yorumlara göre builde başlayıp başlamayacağıma karar vereceğim ancak gördüğüm yorumlara göre yeni bir atılım ile 90fire-90light-90pac-30cold + garment bower acmak daha cazip geliyor.
Uzunca bir yorum oldu ama cümleler aldı başını gitti,okuma zahmeti gösteren arkadaşlarıma teşekkür ederim.
Saygılarımla..

Yukarı Alt