arkadaslar sp farm kasmaktayım hala fakat chara ne stat nede skill verdim Fakat force denemek istiyorum

Glavie Force Fire
Blade Force Fire
Bow Force Fire

sizce en iyisi hangisidir.

mavii demiş ki:
baldecilik ve glaviecilik kalmadı zaten serverlerde ne kadar azaldıklarını görüyorsunuzdur. onun için kesinlikle bow olsaydım bow fire force yapardım en doğru seçim sen sro matserlık başvuru testine bi göz at bakayım 3 yapılandırmada bence str chin charların en iyi yapılandırması bu kadar emin yazdığına göre sende bişiyler var :wink1:

sro matserlik testi derken :D tam olarak neyi kasttediğini anlamadım

mavii demiş ki:

link için ve tavsiye için teşekkür ederim. fakat o teste cevab vermeye kalksam herhalde 2-3 sayfa açıklama çıkar ortaya.

Force blader deki tercihim farklı olabilmesi Bu güne kadar sayısız char kasmısımdır fakat force blade denemek hiç aklıma gelmedi eu charla arası pek iyi olan biri değilim. Her ne kadar damageleri chinse göre fazla da olsa fortess war da kestğim adamlardan yediğim küfürlerin haddi hesabı yok :D 1 defa eu char kasayım dedim 87 lvl e kadar kastım wizard 87 e max tı skiller aynı charla bi abimize farm kastık 90 lvl ff +7 ile mob a benim vurdugum kadar damage vuramıyordu. ama senin kadar tecrübeli değilim tabi we seninde tecrübene güvenerek force bow yapacağım yapılandırmayı.

Yukarı Alt