Selamun Aleyküm iLk önce beyLeR sizCe fuLL sTr bow fire - ligthning bi çar nasL oLr nsL oLr derKen pwp de kasmada ve unique Lerde oLr mu .. ben açTım sizce açTığıma pişman oLr muyum ?_?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bow char açtım bende ikinci karakter olarak cidden muhteşem keyfli bir char ama şimdiki aklım olsa once ong farm 1m sp yaparım oyle kasardım çok sp istiyor ^^

kraloflukral demiş ki:
Selamun Aleyküm iLk önce beyLeR sizCe fuLL sTr bow fire - ligthning bi çar nasL oLr nsL oLr derKen pwp de kasmada ve unique Lerde oLr mu .. ben açTım sizce açTığıma pişman oLr muyum ?_?
ben her buildi test ettim , tecrübelerime dayanarak bow unique de çok iyi fakat pvp de o kadar iyi değil kanımca:)

bow ilk bas cok sıkıcı gelebilir ama yükselince cok gzl bi char oluyo stun ve ittirme özellikleri cıkıyo crit%40 eline crit 10 silah al ikisinden biri kesin crit :D pat pat yerde güneş 10 numara bence,ittirme saten paso tutuyo :D adam tak vurcak ittir :D skil bosta hemde geri gidiyo süper pwp cok zevkli olur

bu arada 82 Lv gReece de çarım çalınmışTır Adı OKAN mış...!!!! JusT__LiFe diR niCki ...!!1

Yukarı Alt