2gün önce sitede sormuştum mag basıyım mı diye ve bastım ilk hali buydu
-Resim Silinmiş.
bastım ve +41 oldu str 1e düştü ikinci halide bu
-Resim Silinmiş.
SİZCE +41 den mag bassam patlarmı yada ne önerirsiniz diye sorıyım detective

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Alchemy işi kadar lanet bir iş yok Confused geçenlerde armor kask arıyordm 40 milyona koymuş biri +4 full blue güzel bişiydi.3m ye gittim kendim aldım basarım dedim taşlar için harcadığım para 30m yi aştı güzel birşey oldu ama +3 te kaldı bi türlü +4 yapamadım halada para harcıyorum bi pary rat. maxlanmadı. Silahta aynen öyle 72 sıfır bi silah alırsın yeniden yapılandırırım diye harcadıgın parayla çok guzel bi silah alabiyorsun boşuna stres yaşamazsın en azından.Demem o ki alchemy fln ugrasmaya hiç gerek yok bastıracaksın parayı alcaksın itemı extraokk

Ama diğer özellikleri full se tel bir şeyini düzeltiyorsan dene derim belki tutar Wink

evet arkadas haklı sonuna kadar stone ıslerı ıle ugrasana kadar bas parayı al ıtemı...

gEo

rank8
sadece son silahın ve setin için elementlerini ve tabletlerini harcamanı öneririm . ara lvl ler gelip geçicidir. ve taş basarken dikkatli olun taşlardaki yüzde çok önemli . bir özelliği arttırayım derken diğerini kaybedebilirsiniz . %10luk , %5 lik taşları tercih edin ama %10 da bile risk büyük

gEo demiş ki:
sadece son silahın ve setin için elementlerini ve tabletlerini harcamanı öneririm . ara lvl ler gelip geçicidir. ve taş basarken dikkatli olun taşlardaki yüzde çok önemli . bir özelliği arttırayım derken diğerini kaybedebilirsiniz . %10luk , %5 lik taşları tercih edin ama %10 da bile risk büyük
bunları biliyozda sorması ayıp %5 varmı ben hiç görmedim %0 %10%20 %30 %35 var sanıyodum

gEo

rank8
%5 lik taş da oluyo ancak tabletten yapılmıyor . item kırdırğın zaman taş çıkarsa bak ara sıra %5lik çıkıyor

bas be kardeşim o silah lara mag basılmaz mı bilmiyorsan ver ben basayım :lolmuch: :lolmuch:

extrem demiş ki:
2gün önce sitede sormuştum mag basıyım mı diye ve bastım ilk hali buydu
-Resim Silinmiş.
bastım ve +41 oldu str 1e düştü ikinci halide bu
-Resim Silinmiş.
SİZCE +41 den mag bassam patlarmı yada ne önerirsiniz diye sorıyım detective
%60 olduktan sonra ellemşyecekşn basarsan iyi olur ama sana kalmış..%0 a düşerse bu dha kötü olurr..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
gıysılerde belkı harcadın parayla yapıcan dan daha ucaza bula bılırsın ılk etepda belkı pahalı gelır ama sonra yapmaya kalkınca kesın o fıyatı bulursun
ama sılah ayrıdır kardesım ne basarsanbas mubahdır :mrgreen:
cunku 72+5 deyerlerı ıyı bı full blue sılah herzaman cok pahalıdır kendın yapmanı onerırım

Yukarı Alt