Öncelikle bu charı yeni açtım ezik felan diyenlere tek lafım kötü söz sahibinindir :coffee:

http://img383.imageshack.us/my.php?image=axcou0.png

Şu an için sp farm yapıyorum sadece fire 5 lvl getirip imbueyi açtım başka hiçbirşey açmadım char pure str daha önce glavier kasmadığım için pek anlamıyorum eğer bi kaç öneride bulunursanız sevinirim :byes: :buddha:

- Resim Silinmiş.

Bu site sınırları içinde kimsenin sana ezik ve benzeri şeyler söylemesi imkansız :wink1: Kimse oyuna 70 lvl'den başlamıyor.
Diğer yandan charını kasmaman için bir sebep yok. Kendin kasacaksan farmı unut. Çekilecek çile değil o. Ama dersen ki gold alırım taxiye girerim , yapabildiğin kadar farm yap. ^^
Bol şans

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
xD bende sp farmı abarttığımı düşünüyorum :D Polgara ve Meddah yorumlarınız için teşekkürler ben farmı 3 gapa indirip devam etmeyi düşünüyorum eğer çok zorlanırsam farmı bitirmeyi.Çünkü artık oyunlara para yatırmıyorum...

RiqueLme

Bilgiliyim
hehehe farm hiç çekilmez 45-55 lwl arası farm yaptım imanım gevredi :D 55 olucagım lwl 00.01 veriolardı bide ks yapıolar sen dusun :D Ama Bot Sağ oLsun simdi 68 lwl im 60k sp fazla war 1 lwl de gap war... bence fazla farm la ugrasma derim sana ben.. ama farm yaptıgındada skillerin 68 te cogu max oluo o da ayrı bişi :D lwl üstü str leri zorluon nukerlerın sansı zaten yok en az 4 lwl fark lazım ^^

Charına devam etmemek için sebep yok ama farm işini 90 lvl olunca skilleri 81 e cekip yapmanı tavsiye ederim.Çünkü lvl atlama derdin kalmazsa sp kasmak tek hedefin olur ve sıkılmazsın.Glavie char kasmadıysan sitemizde mevcut olan yapılandırmalara bak sabitlenenler sevilen başlıklardır.Kolay gelsin...

yorumlar için çok teşekkürler bu charı kapattım yeni char açtım 5. charım felandır heralde bot varya burun kıvırmıyorum xD ama bu charı bi daha değişmiycem spear nuker 27 lvl oldu

Polgara demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Bu site sınırları içinde kimsenin sana ezik ve benzeri şeyler söylemesi imkansız :wink1: Kimse oyuna 70 lvl'den başlamıyor.
Diğer yandan charını kasmaman için bir sebep yok. Kendin kasacaksan farmı unut. Çekilecek çile değil o. Ama dersen ki gold alırım taxiye girerim , yapabildiğin kadar farm yap. ^^
Bol şans
+1905

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Glavier char kastım. STR açıcaksan bow açacaksın. Ama ben glavier istiyorum diyorsanda yinede bu charı kasma. Char nicki bence iğrenç. :roll: :D

14lvl le kadar farm mı olur ben bi fartm yapıyom 81lvl çarımla 5lvl den bi başlıyom akşama 40lvl oluyo :d

lvl 22 yim 6.5 k spm var 9 gapla 2 günde kastım ^^ 16 olunca gap ı 4 e düşürdüm sende buan farm mı diyosun :D

Yukarı Alt