Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Sivasspor mücadelesinde oynayamayacak olan Roberto Carlos, takımımızın neşe ve moral kaynağı...
Gençlerbirliği karşılaşmasında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştüğü için hayati önemdeki Sivasspor mücadelesinde oynayamayacak olan Roberto Carlos, dünkü antrenmanın neşe ve moral kaynağıydı. İdmanda şov yapan ve birbirinden güzel gollere imza koyan Brezilyalı yıldız, arkadaşlarının alkışını alırken, çalışma bitiminde motivasyon turlarına geçti. Cezası nedeniyle forma giyemeyeceği için üzgün olduğunu ifade eden Sambacı, “Ancak sizlere güveniyorum” diyerek arkadaşlarına moral verdi.

Kötü günler geçirdiklerini itiraf eden Roberto Carlos, “Ama bu, herşeyin bittiğini göstermez. Şu ana dek istediğimiz sonuçları alamadık doğru ancak önümüzde oynanacak 13 maç daha var. Asla teslim olmayın. Çünkü sizler, büyük takımın büyük oyuncularısınız. Kalan maçlarda Fenerbahçe formasına yakışır şekilde oynar ve mücadele edersek hedefe ulaşırız. İnanıyorum ki, cumartesi günü lider Sivasspor’u yenecek ve yeniden çıkışımızı başlatacaksınız. Ben de tribünden size destek vereceğim” diye konuştu

Yukarı Alt