90 lv full int nukerde bicheon mu tercih ederdiniz yoksa heuskalı mı tercih ederdiniz lütfen yorumlarınızı esirgemeyin....

şimdiden sağolun... :oldie: :oldie: :oldie:

Jigsaw

Aileden
Bicheon 90, Light 90, Cold 90, Fire 30 bir INT karakter için çok uygundur. Phy. defans arttırıcı 15sn`lik Castle Shield buffı, yatır batırlar, 73 combosu, çok cazip. Block koyabilmek ise muazzam. Ele spear alınıp unique kesmek, kasmak. Gerçekten çok iyi bir build.

Jigsaw demiş ki:
Bicheon 90, Light 90, Cold 90, Fire 30 bir INT karakter için çok uygundur. Phy. defans arttırıcı 15sn`lik Castle Shield buffı, yatır batırlar, 73 combosu, çok cazip. Block koyabilmek ise muazzam. Ele spear alınıp unique kesmek, kasmak. Gerçekten çok iyi bir build.

Benim tercihim full int Ss ama eger hybrid olmak istersen spear'da yapabilrsin..

Skillere geliceksek : 90light 90cold 90Heuksal ya da bicheon(Ama bence bicheon.) 30fire

Ben light cold olacaksan heuksal fire light olacaksan bicheon kullanırsan daha iyi olur diye düşünüyorum çünkü colddaki bufflar ile sana vurulan damage yi düşürüp spear ile daha çok vurursun,cold olmadığı taktirde s/s kullanırsan sana vurulan damage yi yine düşürür fire ile vuruşunu yüksek tutarsın karar senin

RoyalFlush

Bilgiliyim
Genelde full int sword-shield olur.Ama spear kullanan bir full int tüm çarlardan daha ölümcüldür.

Çok yapılandırma gördüm,kullandım.Ama full int spear kullanmadım.Fantazi olsun diye ben spear açardım :wink1: .Benim fikrim tabii bu.

bence de 2 dakkalık snow süresince yatıramadığın bği charı yatırma şansın pek yok zaten o yüzden çok defansa ihtiyacın yok.Bu yüzden full int spear çok can yakar Pro veya armor ile :)

eer full intsen bence heuksalı 90 yapmaya gerek yok. 90fire 90 cold 90light 90 heuksal bence heuksal çünkü heuksalın bi passive skilli canını artırıo o önemli bence

ttuurrkkeeyy demiş ki:
eer full intsen bence heuksalı 90 yapmaya gerek yok. 90fire 90 cold 90light 90 heuksal bence heuksal çünkü heuksalın bi passive skilli canını artırıo o önemli bence

mastery sınırı 300 unuttun herhal

Yukarı Alt