Elle kas yerdeki tüm item ve elixirları al emin ol ki sos,som veya sun çıkacaktır, yerden çıkan itemleri sat işine yarayacakları al,elixirleri bankaya koy çok pahalı item alma gerekirse npc al,fazla + basmayı deneme 64 den sonra basabilirsin.Böyle 300-400 mi bulursun buldunmu al bir pet sonra 2.si gelir zaten kasarsın baya para. :wink1:

Maymunum kasıyor paramı sorun yok^^ Maymun alın para sıkıntısı çekmezsiniz emin olun.

oazis demiş ki:
ahm81 demiş ki:
Maymunum kasıyor paramı sorun yok^^ Maymun alın para sıkıntısı çekmezsiniz emin olun.
şu maymunla haftada kaç m oluyo ?
Valla hiç oynamasn bile penonlara oturt ya da mağarada power earth ghostlara baya bi kasıyor.Hesaplamadım ama hatırı sayılır miktarlarda kasarsın

ahm81 demiş ki:
oazis demiş ki:
ahm81 demiş ki:
şu maymunla haftada kaç m oluyo ?
Valla hiç oynamasn bile penonlara oturt ya da mağarada power earth ghostlara baya bi kasıyor.Hesaplamadım ama hatırı sayılır miktarlarda kasarsın
herkes bayaa fln diyo
yaw bana rakam verin

oazis demiş ki:
lazvegaz demiş ki:
1.5 saatte cavede oturarak (kasmadan) 5m toplamış maymun itemler de cabası ^^
yaw ben oyun parası ile maymun alırsam kar mı ederim yoksa zarar mı ederim ?

Maymunun zamanına bağlı eğer 28 Günlük alıcaksan yaklasık 350m Para vericeksin tabi ama bu 350 yi Rahat kapatırsın + itemler Kasmada yardımcı oldugu serilik kar kalır

Ben gidiom rocdaki 85-87lere orda sunlu japon adamlar var gelene geçene tek atıolar trace atıom maymunlarıda war ama item toplamıo elixirde sadece para topluolar adam kesio item çıkıo alıom elixir çıkıo alıom öle öle bigün 85+5 glavie çıkdı aldım 350m ye koydum anında çekdiler :D

PhonyKing.

Öğretiyorum
Sana Diyeyim 85 Lv siLaha +5 Bas sat 15 günLük fLn pet aL Para Kas(Şahsen günde 100mye yakın kasıorum para) Sonra o Paradamı yetmedi 35 tLye Pre aL 85+7 siLah yap rahat Basasın dert etme;D 1.3 b ye sat Sat Sat oLursun Zengin :D

Yukarı Alt