arkadaşlar ben sjsro oynayanların nasıl girdiğğini çok merak ediyorum.. ben gece 12 ve sabah 8 de ancak tek atarsam girebiliyorum..siz nasıl öğlen doluykene felan giriyosunuz Lütfen söleyin multi varsa Link verin virüssüz

dostum entere basılı tut diyosunuz da bende sjsro dc veriyo ..:S yani bildiğimiz dc entere basıyom bekliyo girerse giriyo girmesse dc veriyo baştan dene çıkkıp gir tekrar ben 1 saat deniyorum yine girmiyo sizde dc vermiyomu kağıt sıkıştıramıyorum ben çünkü direk dc veriyo neyine sıkıştırayım neye girecek

Some_Smile demiş ki:
dostum entere basılı tut diyosunuz da bende sjsro dc veriyo ..:S yani bildiğimiz dc entere basıyom bekliyo girerse giriyo girmesse dc veriyo baştan dene çıkkıp gir tekrar ben 1 saat deniyorum yine girmiyo sizde dc vermiyomu kağıt sıkıştıramıyorum ben çünkü direk dc veriyo neyine sıkıştırayım neye girecek
evet bende bir konu açtım viewtopic.php?f=586&t=131647
Bizm İlacımız No Dc İlgilenen olursa sevinirim :beer:

Aynı sorun bendede var ögle saatlerinde ne kadar denersem deniyim giremiyorum :S

ben enterın üstüne ağır bişi koyuyorum içeri gidiyorum geldiğimde girmiş oluor en ii taktik bu :D:D

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
No dc ile enterın üstüne odamda bi ağırlık var onu koyuyorum şu ana kadar max 30 dk aldı ama 1 dk dada atıyor

Yukarı Alt