Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Zardock demiş ki:
benım yaptıgım cok güzel bi jest vardı acayıp romantık adamım valla :mrgreen:

yaptıgım bı yanlıs yuzunden kendımı affettırmek ıcın onun dogum gununde bı kafe kapatıp kafenın duvarına gül yapraklarıyla nice yıllara bebeğim yazıp ona sürpriz bı dogum gunu yapmıstım
kız görur görmez felç zaten :mrgreen:
ohannes hacım eğer bunu yaptıysan 10 numerosun ki yapmışsındır Razz

deniz lightsın^^ en guzeli hiç bişey yapmamak seni seviyorum deyince bile, bu cumlenin anlamını idrak edemeyen coook sevgilim oldu hepsine teker teker tekmeyi bastım kızlara deger vermiyceksin hayatında 1 kadın olacak ona seni seviyorum diceksin o da seni sevdigini soyledigi an-ama içten- olay orda bitmiştir hayatımın kadını olmus demektir o zaman canımı bile veririm

vala söz konusu .. olunca hersey mubah hayatının kadını olayı baska ona ıcten yaparsın dıgerlerıne yaranmak için karsılık bekleyerek yaparsın

SonSAHNE

Bilgiliyim
Bana Aşıkken sorsaydınız herşeyi Yaparm derdim ama Tabiki cahildim o zamanlar. Ben niye birşeyler yapıyorum o yapsın yoruldum artık mutlu etmek için uğraşmaktan...

kız için Kavga edenlerede hiç haz etmem ki geçen böyle bir olaya karıştım yanlışlıkla. 6 ya 2 kişi daldılar okulun bahçesinde disiplinlik oluyorduk. Ama açıklamam var. arkadaş kız için olaya karışmış olabilir biz ise onun yanında olduğumuzu belirtmek için Wink Lakin arkadaşım çok kötü dayak yedi ben bi darbe aldım sadece :lolmuch:

S0NS4HN3 demiş ki:
Bana Aşıkken sorsaydınız herşeyi Yaparm derdim ama Tabiki cahildim o zamanlar. Ben niye birşeyler yapıyorum o yapsın yoruldum artık mutlu etmek için uğraşmaktan...

kız için Kavga edenlerede hiç haz etmem ki geçen böyle bir olaya karıştım yanlışlıkla. 6 ya 2 kişi daldılar okulun bahçesinde disiplinlik oluyorduk. Ama açıklamam var. arkadaş kız için olaya karışmış olabilir biz ise onun yanında olduğumuzu belirtmek için Wink Lakin arkadaşım çok kötü dayak yedi ben bi darbe aldım sadece :lolmuch:
Herkesin kendi düşüncesi saygı duymak lazım,fakat bunlar bana ters..

Yukarı Alt