1)Kesinlikle sıkmamamız gerekiyor.
2)5-6 kiloluk bi tencerenın içine kaynamış veya çok sıcak su doldurun enerjidende olabilir. Yüzünüzü tencereye yaklaştırıp havlu ile kapatın yani başınız havlu ve tencere arasında kalsın çok az hava alsın veya hiç hava almasın temiz bi hortum yardımı ile dışarıdan hava alabilirsiniz.15-20 dakka kalın nekadar kalacagınızı bende tam bilmiyorum.Yüzünüzden ter damlaları damlamaya başlayacak bu yüzünüzdeki gözeneklerin açıldıgına işarettir.Sonra yüzünüzü az sıcak sıvı sabun ile yıkayın 1-2 ay uygulayın..
Ps:Kendi sağlığınız için tencereye fazla yaklaşıp yüzünüzü yakmayın..

en kolayı Cleocin Denen bi solisyon yüzünüze sürüyorsunuz 2 ay boyunca ve 3 ögün yemek yer gibi solisyonu sürüyorsunuz ardından bi bakmısınız gitmiş :)

Keşke başka bişey isteseydim.Bende diyordum nasıl kurtulacam bu sivilcelerden diye :lol: saol hacım. Denemeye değer

Brooklyn

Buralıyım
Ben belki baya bi geride kaldım ama benim bildiğim bir ilaç vardı kullanıyorsun dudakların yarılıyor çatlıyor ama 2-3 ay içinde sivilce sorunu ortadan kalkıyordu. Gerçektende etkili bir çözümdü. Daha iyileri çıkmadıysa tabi ^^

Roaccutane adlı hap ile 6 ayda dümdüz oluyor cilt.

eHia'nın dediğide bu hap sanırım .

siyah noktalara akne değilmiydi?

yaş 12 ama bendede çıktı siyah noktalar[akne]
Her hafta krem sürüyorum

benim kiler kazana soksan fayda etmez benim cildimden ciddi anlamda yağ çıkıyo anlamak için sucuklarda minik minik yağlar olur nun büyüklüğünde sıkınca boşluk kalıyo sonra o boşluktan sivilce çıkıojiletle kazıdım resmen jiletde yağ(o sucukta olandan :D)
not:her gün sabah akşam özel bi sabunla yüzümü yıkıyorum ve bi tane de doktorun verdiği krem var fayda etmi demekki onları kullanmasam nolcak

Yukarı Alt