Sivana ile 15 aralık Cuma gününe Sawasş yapmak isityen 57-72 arası wey bütün lwller arası sawaş yapıck guildler aranıor..Teklifleri hemen bekliyorum.57-72 tercihimizdir

bızde 72 deılde 75 fılan var bıde arkadaslar vardı 2 tane 72 onlarda savas için basla guıldere gectıler onlarda olsa 75 sınırlı yapardık :)

eksıklerımız var bıde ben yenı bır char kasıyorum onuda bıraz yukseltmem lazım o yuzden suan bıraz durgun olmamız lazım ben savasabılecek levela geleyım yaparız bır dostluk savası :) eksık olan arkadaslarımızda var onlarında gelmesını beklıyoruz :)

Aklıma bısı daha geldı

Kale savaslarında dost guıld olabılırız Ve tabı daha cok guıld aramıza katılabılır Wink

Ya sız seduvtıve unıondan cıktınızmı Heralde Turkısh_Kence ye gırmmısınız Cok deısık bır guıldsınız :lol: Analyamıyorum sızı :lol: ıns burda bı yer tutturursunuz :lol:

Daha buyuk yerlere ulasırsınız :)

deniye deniye öğreniyoruz güç + dostluk arıyoruz ... Bunda değişik bişi yok

yok Knıgts_TR ıle nerede ise dusmandınız dıyım sana

TurkısH_kence de knıgts_Tr nın yenı guıldı zaten bnu bılmıyorum deme :lol:

Nese Sıze basarılar !!!!

her sawaş yaptığımızla düşman olsaydık ona bakılırsa sizlede sawaş yapmıştık etmediğini laf kalmadı ama sizlede union olmuştuk headbang2ft9

vayyyy ben ara verdım dıye bızım doga aldı gene masterlıgı baslamamısın bakıyorum doga helal
az dur yakında gerı donuyor cotanak efsanesi :lol:

do_sou demiş ki:
her sawaş yaptığımızla düşman olsaydık ona bakılırsa sizlede sawaş yapmıştık etmediğini laf kalmadı ama sizlede union olmuştuk headbang2ft9

Bak 1 . ben sızın guılde kufur etmedım eger etseydım sızın guılde gelmezdım sıze kufur edenler bızım guıldden arkadaslardı ben ogun gelmemıstım o alana

ole bısı yapmıs olsaydım bılkı asla sızle unıon olmazdım

Bana sende kufur ettın deme

hadi Basarılar

Cotanaka Selamlar ...... PuNisHeR dan ..... :)

a.s. kardesım bende ara verdım yav cok kotu oldu Sad
ama az kaldı yakında doneyruk da :lol:

eziq doga bana char bul xianda gelem bende:)) nuker olsun mumkunse hybird 7.1 spear 75 nukerle takas ederız :mrgreen: ordanda 64+9 sun spear ayarla :mrgreen:

Cotanakım Gecen geldım sızın guılde :lol:

Unutmusun herkesı ya kac aydır gırmıyorsun nese bız sımdılık yıne TRAGIC e gectık Artık yazın devam ederız bırlıkte .. :lol:

oyunun bence engüzel olduğu dönemde oynama şansı bulan bir avuç dost belki şuan ayrı kalmış ola bilir ama gene güzel anılarla hala birbirimizi hatırlıyoruz

sivana =her zaman dostların yuvasıydı ve dostlarımızın hatırasında kaldı

eyer okuyan olursa eski tanıdıklar selamlar =COTANAK43 dostunuzdan

Yukarı Alt