Anladığım kadarıyla sen adama charı veriyorsun o adam san ıd pw veriyor sonra senin çıkman gerekiyor.Sonrada sen fikir değiştirip adama takastan vazgeçtim diyorsun...

Burda ben dmodun haklı olduğunu düşünüyorum...

Hayır olaylar tam öyle değil arkadaşım bak ben herşeyi veriyorum gizli soru dahil çarın soyuk olduğunu öğrenince o da vazgeçior tam çarı geri alacağım anda çıkmam gerekiyor. ..

DarkL0rd demiş ki:
Ya çarı ben apolloda takas edicektim çar benim olsa tamam benimde değil siz araya girseniz lütfen yardımcı olun
ya bir garip takas yaparken işin içine aracı olarak exlyi görmüosun ve onun aracı olarak işi çözmesini istiyorsun
bu arada anlaşırken çarın soyuk olduğunu neden en başta söylemediniz eğer böyleyse haksız olan deneme mod değil :think:

Ya şif. verdim çar soyuk dedim.Gizli soruyuda verdim ama ona goldu vereceğimi söz verdim. Takas olsa idi ben ona 30m gold verecektim .

Brooklyn

Buralıyım
DarkL0rd demiş ki:
Ya çarı ben apolloda takas edicektim çar benim olsa tamam benimde değil siz araya girseniz lütfen yardımcı olun
Keşke en başında yöneticileri araya katsaydın. Aracılıkla halletseydin işini .

Geçmiş olsun diyelim .

DarkL0rd demiş ki:
Ya arkadaşım daha takas için bana kendi çarının mailini vermediki daha ortada tambirşey yok benim çar soyuktu bunu o bilmiyordu bende dedimki böyle böyle pw yi verdikten sonra ama dedim söz gold aktaracam o da o zaman takas olmaz dedi benimde tam o an çıkmam gerekti ...
DarkL0rd demiş ki:
Ya şif. verdim çar soyuk dedim.Gizli soruyuda verdim ama ona goldu vereceğimi söz verdim. Takas olsa idi ben ona 30m gold verecektim .
Arkadaşım bak bu iki konuşmanda çelişkili ifadeler kullanıyorsun.Birinde char soyuktu bunu o bilmiyordu demişsin,diğerinde char soyuk dedim diyorsun. :?
O d.mod arkadaşımızıda savunması için bekliyoruz.

stalebug demiş ki:
DarkL0rd demiş ki:
Ya arkadaşım daha takas için bana kendi çarının mailini vermediki daha ortada tambirşey yok benim çar soyuktu bunu o bilmiyordu bende dedimki böyle böyle pw yi verdikten sonra ama dedim söz gold aktaracam o da o zaman takas olmaz dedi benimde tam o an çıkmam gerekti ...
DarkL0rd demiş ki:
Arkadaşım bak bu iki konuşmanda çelişkili ifadeler kullanıyorsun.Birinde char soyuktu bunu o bilmiyordu demişsin,diğerinde char soyuk dedim diyorsun. :?
O d.mod arkadaşımızıda savunması için bekliyoruz.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

D.Modlar direk güvenmeyin Adı üzerinde Deneme mod Güveninde Global moda sonsuz güvenebilirsiniz ama denemoda tanımadan güvenmeyin çünkü onlar başvuruyorlar extra beğenirse deneme amaçlı alıyor testen geçerse mod oluyor ben böyle biliyorum

Absence

[GM]Polgara demiş ki:
Açılmaz o şemsiye ^^
Hahaha hiç gülüceğim yoktu Allah seni güldürsün ustam taşı gediğine oturtmak diye buna derim
Ps: adam zati umudu kesti yeniden başlıyor yeni üyelik açmış onunla sıfırdan başlıyor bunada giriyor arada post atıyor

Absence demiş ki:
[GM]Polgara demiş ki:
Açılmaz o şemsiye ^^
Hahaha hiç gülüceğim yoktu Allah seni güldürsün ustam taşı gediğine oturtmak diye buna derim
Ps: adam zati umudu kesti yeniden başlıyor yeni üyelik açmış onunla sıfırdan başlıyor bunada giriyor arada post atıyor
:beer:

vakaya bak film gibi :) bu işten haklı çıkan deneme mod olur kanımca.
bu arkadaş harbiden karışık ifadeler kullanmış

Yukarı Alt