Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sitemizde Açılmasını İstediğiniz Bölümleri Yazın Bakalım.

sitenin bu yapılanma sürecinde sizlerden gelen talepleri değerlendirmek istiyoruz ve alt forum olayına ufaktan yelken açıyorum bu sırada limanlarımızı sizler belirleyin bakalım forumda açılacak başlıklar ve alt başlıklar sizce neler olmalı.

Saygılarımla,

www.extraloob.com

Morwena

Buralıyım
1.İşte Genel olarak Spor tutulsun sonra alt bölümleri takımlar olsun yada 2. alt bölümleri futbol basket falan olsun bunların alt bölümleri en son takımlar olsun ama benim daha gözde tuttuğum tercih 1. söylediğim Cool

spor bölümü diosunuz ama bence o sadece spor bölümüyle sınırlı kalmaz her topicde spor konuşulur fln bence gereksiz

Kültür & Sanat diye bir kategori açılabilir. Alt forumu olarak da Sinema, Televizyon, Müzik alanlarına yer verilebilir.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
neredeyse her bölümü yazacaksınız birazdan uydu alıcıları programları falan da istenirse hiç şaşırmam :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kültür sanat ve alt kategorileri güzelde alıcısı ne kadar olur.

extraloob demiş ki:
kültür sanat ve alt kategorileri güzelde alıcısı ne kadar olur.
Valla bu tür şeylere yatkın bir milletiz. Filmler hakkında bilgi verilir, bir çok katılımcısı olur. Aynı şekilde popüleritesi yüksek olan diziler ile ilgili konular açılır ve görüşler alınır derken katılım fazla olur diyorum. Eminim kendimden. kahvekeyfi

Yukarı Alt