Evet arkadaşlar son zamanlarda birçok konuda Türkçe güzel kullanılmıyor ve başka bir şekil alıyor.Lütfen özenti olmayın biz Sözlük Yazarları bunlar için varız.Sizlerin Türkçe hatalarınızı uyardığımızda bizlere kızmayın.Züper gibi değişik kelimeler ve yazım kurallarına dikkat ediniz bütün Ailemiz buna çok önem veriyor.Sizlerde güzel yazmaya çalışın.Lütfen bu isteğimi göz önüne alarak yazınız.

Sevgiler Truth

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
merci canım merci buna max. düzeyde uymak lazım haklısın.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Lanet olası youtube giriş programları yüzünden ip'm başkalarıyla uyuşuyor :?

Haklısın güzel konu teşekkürler.Bir zamanlar bende böyle birisiydim. Saçma olduğunu düşünerek artık Türkçe'mize korumak için bende düzgün yazıyorum ve noktalama işaretlerine uyuyorum.

2009 yapım onarım hazırlıklarımı yapıyorum... 2009'da yeni birisi olarak çıkacağım karşınıza. Zor olsa da bunu sizde göreceksiniz.

SePPuKu demiş ki:
Haklısın güzel konu teşekkürler.Bir zamanlar bende böyle birisiydim. Saçma olduğunu düşünerek artık Türkçe'mize korumak için bende düzgün yazıyorum ve noktalama işaretlerine uyuyorum.

2009 yapım onarım hazırlıklarımı yapıyorum... 2009'da yeni birisi olarak çıkacağım karşınıza. Zor olsa da bunu sizde göreceksiniz.
son 8 saat 40 dakikan desene :P :D

Sağol abi her zaman Türkçe. Bu konu hakkında sınıfada Öğretmen dağıtmıştı. İdris Güllüce Kültür Merkez'inde konuşma varmış. TURKCHE değil TÜRKÇE diye. Artık her zaman TÜRKÇE.

MaRJiNaL demiş ki:
SePPuKu demiş ki:

Evet öyle. Şimdiden yeniliklere başladım. Artık sevilen birisi olmak için elimden gelene yapacağım. Sizlere uyum sağlayacağım, imza ve atarımı yetiştirmeye çalışıyorum. Yaşasın Türkçe!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bak bir anda nasıl sevilen birisi oluyorsun ne kadar saygı sevgi o kadar mutluluk canımcım unutma bunu ^^

SePPuKu demiş ki:
MaRJiNaL demiş ki:
SePPuKu demiş ki:

Evet öyle. Şimdiden yeniliklere başladım. Artık sevilen birisi olmak için elimden gelene yapacağım. Sizlere uyum sağlayacağım, imza ve atarımı yetiştirmeye çalışıyorum. Yaşasın Türkçe!
Sevilen biri olmak için avatar veya imzaya gerek yokki. bunları büyütme kafanda. Kendi kişiliğini yansıt yeter. Her kötü insanın bile sevilcek bir yanı vardır. Önemli olan onu açığa cıkarmak :thumbsup: Emin ol seni sevmeyenden çok, seven bir topluluk içindesin :wink1:

Okan abi ve sizin bu yorumlarınız için teşekkürler. Sevilen birisi olmak için avatar ve imza yapmıyorum zaten kendim olma çabasındayım şuan ve bu yorumlar beni çok mutlu etti.

SePPuKu demiş ki:
Okan abi ve sizin bu yorumlarınız için teşekkürler. Sevilen birisi olmak için avatar ve imza yapmıyorum zaten kendim olma çabasındayım şuan ve bu yorumlar beni çok mutlu etti.
:muck:

hakl$ın jnım
bende bu tarz yazılara rasladıgım zaman elimden geldiği kadar o kişiliğini arayan tospaya laf sokmaya çalısırım gerçi max yaş sınırı 12 bu dili kullananlarda laftan ne anlar

Yukarı Alt