Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sitede Hızlı Yapılanma ve Önerileriniz !

ufff çok daraldım bir dünya istek var bunları yeniden toparlayalım, evet şimdi sitede açılmasını istediğiniz bölümleri mod değişimlerini hataları eksikleri yapılması gerekenleri vs ne düşünüyorsanız buraya yazarsanız bende hızlıca yapmaya başlarım bekliyorum güzel önerilerinizi.

Saygılarımla,
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme:

Morwena

Buralıyım
bence site mükemmel extra yane ne diyim daha da güsel olur inş Wink

site gusel ama ben sılkroad vıdeolarından ayrı sılkroad dısında bır vıdeo bolumu acılmasıını rıca edıorum cunku bugun bu konu yuzunden tartısma cıktı silkroad vıdeoları bellı bı yerde ayrı sılkroad dısında vıdeolar ayrı yerde olsa iyi olur

Serverlarda Guild War,PvP .Yarısmalar düzenlemek 1. 2. 3. Lere forum icinde Nicklerinin altında yada direk nicklerinin rengi deiştirilerek ödüllendirilmesi.

Benim önerimlerimden biri bu PvP 1. 2. 3. lere bu dedikelrimden biri yapılarbilir.

1. Gelen guilde ise Kac Lv ise o güild bir lvl üste gecebilmesi iicn gereken parayı vermek..
o verilecek parayıda kayıt yapacak guildlerden bi miktar para alarak toparlanabilir..

Süper bi hayal gücüm varmış bu arada.

sdsng demiş ki:
Serverlarda Guild War,PvP .Yarısmalar düzenlemek 1. 2. 3. Lere forum icinde Nicklerinin altında yada direk nicklerinin rengi deiştirilerek ödüllendirilmesi.

Benim önerimlerimden biri bu PvP 1. 2. 3. lere bu dedikelrimden biri yapılarbilir.

1. Gelen guilde ise Kac Lv ise o güild bir lvl üste gecebilmesi iicn gereken parayı vermek..
o verilecek parayıda kayıt yapacak guildlerden bi miktar para alarak toparlanabilir..

Süper bi hayal gücüm varmış bu arada.
Bu gerçekleştirilmesi çok zor birşey.

KALT0 demiş ki:
site gusel ama ben sılkroad vıdeolarından ayrı sılkroad dısında bır vıdeo bolumu acılmasıını rıca edıorum cunku bugun bu konu yuzunden tartısma cıktı silkroad vıdeoları bellı bı yerde ayrı sılkroad dısında vıdeolar ayrı yerde olsa iyi olur
Silkroad'dan ayrı bir video açacak olursanız , videonun içeriğine göre geyik mekanına ya da off topice açabilirsiniz.Ayrı bir bölüm açmaya gerek yok çünkü açılırsa fazla ilgi olmayacagını düşünüyorum.

bence yeni bölümler eklenmeli sadece sroya bağlı kalınmamalı en azndan başka online oyun diilde başka bölümler video resim vs vs

Morwena

Buralıyım
tmm da knight bu sitede fazla tutulmaz zaten bu site tamamen Sro ya yönelik bu site ztn NoWayOut için açılmış galiba öyle bir bilgim var ... oda Pacific te olmamın farkı :lol: Morwena :lol:

benim önerim biraz büyük olucak ama olsun belki uygulanır site hem ingilizce hem türkçe olsun baştan sona kadar nasıl Test Drive/Deneme Alanı ise aynen öle
Alıntının yanına bile ingilizcesini girelim Alıntı/*** gibi site hem ingilizce hem türkçe olsun çok zor bi o kadarda güzel olur ama baştan sona mesela Yeni Topic aç / New Topic baştan sona kadar deiştirilsin yabancı mod lar üyelerde olsun globaller atalım sitemiz 2 dil olmuştur diye çok çok karizma oluruz bence ayrıca bir isteğimde şu .

mesela pacific ile başlıyalım gelen büyük guild ler sitemize hak kazansın ama sadece büyük guild ler mesela böyle diyelimki uniondan vier_4_ever geldi böyle
guild masteri bir renk belirleyecek Nwo gibi atıyorum Viet_4_ever olsun diyecek renkleri bu altlarında viet yazıcak ve NoWayOut bölümü gibi Viet_4_Ever bölümü açılıcak sadece onların görebileceği çok çok ciks olur çok adam toplarız çok renkleniriz çok süper olur :lol: ama sadece 5 lvl guildler ve en az 10 kişi gelmeleri şartıyla 1 kişiye özel olmaz tabi (: bunları okursanız sevinirim thanks :mrgreen:

Morwena

Buralıyım
bencede güsel olur kanka ama biras sankim zor gibi Wink zaman ister yani ama olmucak şey değildir Cool

Bu siteye basladıgım dan beri bu stil bana pek baygın lık getiriyor silver_sUb olması lazım bu soyle renkli bişi olsa ii olurdu ama tabi benim düşüncem dier üyeleler ne der bilemiyorum detective

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel öneriler var guild başlıkları olabilir lakin o kadar aktif guild sohbetleri dönmeyeceği için site içerisinde bulunmaları bence yeterli, hızlı cevap modu vb modlar sitemize eklenmesi taraftarı değilim her mod 1sn forumu yavaşlatır.

pfffffff

Aileden
Ben bu çocuk parkı gibi rengarenk olmasından şikayetciyim :mrgreen:
ben yeşilim o turuncu rengarenk oldu gerçekten biraz koyulaştırsak ciddi yapmış oluruz :lolmuch:

şey olsun normalde forumda iken konu açmak için bi konuya giriyosun

Normal Forumdayken Yeni Mesaj Olsun

Ve içerde konu nereye atılsın gibi bişe olsun

Daha ii olur dimi arkiler

pfffffff

Aileden
Bence saçma konuyu açmak istedigin bölüme girer konunu acabilirsin bence bu daha mantıklı.

Yukarı Alt