Advance

extraloob demiş ki:
lazvegaz demiş ki:
kişisel çalışmaya mecburdum çünkü bir türlü pp ekibi olarak organize olamıyorduk. Sitede online olmayanlar var tatilde olanlar var vesaire vesaire
PP özel bölümünde de ppler çalışmıyo ne zaman yeni bi ropörtaj okuycaz tarzı yorumlar artınca bi nevi iş başa düştü
gönül isterki bir dahakilerinde hep beraber bir şeyler ortaya çıkaralım

kuzum yazım dilin çok güzel kelimeler hatasız başarılarının devamını dilerim :muck:
ppler çalışmıyo ne zaman yeni bi ropörtaj okuycaz
:mrgreen:

LegendMaster demiş ki:
Kişiye özel sorularla güzel iş çıkartmış lazvegaz kutluyorum bro,Tolgahan ı bu sayede daha yakından tanıma fırsatı bulduk ellerinize sağlık. :kalp: :muck:

Ps: Fotoda 25 den aşagı göstermiyorsun hacım kötü anlamda değil olgun gösteriyorsun o manada. :muck:
:muck: teşekkür ederim bro.zaten görenlerin çoğu böyle söylüyor alıştım artık çok olgun görünüyorsun cümlesine :P

@hmzsnmz
bro o sana yaptırdığımız özel birşeydi yani restaurantta falan yesen gidip testi kebabı o tadı bulamazsın kesinlikle :starving: :beer:

@Adith
hacım ben yolu açacağım sen arkamdan gel aynı şehirde buluşuruz tabi sen o zaman çöm olursun ben seni ortamlara vs sokarım sonrada fındık olaylarına geçeriz :P :muck:

@extraloob
:muck: :kalp:

BrendiBelle demiş ki:
@hmzsnmz
bro o sana yaptırdığımız özel birşeydi yani restaurantta falan yesen gidip testi kebabı o tadı bulamazsın kesinlikle :starving: :beer:

@Adith
hacım ben yolu açacağım sen arkamdan gel aynı şehirde buluşuruz tabi sen o zaman çöm olursun ben seni ortamlara vs sokarım sonrada fındık olaylarına geçeriz :P :muck:
Onun tadını daha bulamadım zaten başka yemekte bro ^^ Ayrıca hazır ortam var neden yol açmakla uğraşıyorsunuz bro gelin direk fındık olaylarına girin :twisted: :P

hmzsnmz demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
@hmzsnmz

@Adith
Onun tadını daha bulamadım zaten başka yemekte bro ^^ Ayrıca hazır ortam var neden yol açmakla uğraşıyorsunuz bro gelin direk fındık olaylarına girin :twisted: :P
:headbang: ahaha bak çelme kafamııı geliriz inmeyiz tependen ona göree :mrgreen: :twisted:

BrendiBelle demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
@hmzsnmz

@Adith
:headbang: ahaha bak çelme kafamııı geliriz inmeyiz tependen ona göree :mrgreen: :twisted:
Sen gidersen bende giderim Tolga her türlü. :mrgreen:

lazvegaz demiş ki:
İşte cafeye gidiyoruz adam benle fifa oynayacağına bu sitede dolaşıyor vs ben uyuz oluyorum tabi. Sonra dedi ki gel hadi sende bir üye ol bak ortama.
ahaha bu seni fifada yenmekten sıkıldığım için olmasın :mrgreen: :mrgreen:
10 numara röportaj 10 numara adamla yapılmış tebrik ediyorum pp'leri :muck:

@BB
vaday yavrum vaday :mrgreen: :mrgreen:

Espio demiş ki:
lazvegaz demiş ki:
İşte cafeye gidiyoruz adam benle fifa oynayacağına bu sitede dolaşıyor vs ben uyuz oluyorum tabi. Sonra dedi ki gel hadi sende bir üye ol bak ortama.
ahaha bu seni fifada yenmekten sıkıldığım için olmasın :mrgreen: :mrgreen:
10 numara röportaj 10 numara adamla yapılmış tebrik ediyorum pp'leri :muck:

@BB
vaday yavrum vaday :mrgreen: :mrgreen:
tabi mertcanım tabi yeter ki inancın olsun ahaha :P :mrgreen:

vaday yafrum vaday :mrgreen: aklıma geldikce gülüyorum hala :lol:

Yukarı Alt