Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
-Resim Silinmiş.

şu siyah renk içnideki banner değiştirsek iyi fikir olmazmı yerine daha güzel şöyle bir banner koysak..Üstadlarımızdan bir Banner yapmaları istesek Ronin ve Pennywise...çok eski bir banner yenilemek lazım siz ne diyorsunuz??

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Arkdaşlar Extra dediki bir banner yapılma olayı söz konusu ise bu resimdeki ablayı kullanacakmışız :mrgreen: , bir de becerebilen biri bu ablanın güzel bir avatarını yapıp bana ö.m dan atacakmış , avatar güzel olmazsa diye önlem olaraktan da şöyle yine bu ablanın süslediği üzerinde de janjanlı bir şekilde " eccchhhi mai_mai " yazan bir imzayı yine bana özel mesajdan ulaştıracakmışsınız , admin öyle dedi , extranın başka bir isteği olursa ben size iletirim extraokk
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hmm bu arada banada güzel bi avatar falan dermisin :lolmuch: :lolmuch: mai_mai
bu taktik tutmas yaw :mrgreen: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mai_mai demiş ki:
Arkdaşlar Extra dediki bir banner yapılma olayı söz konusu ise bu resimdeki ablayı kullanacakmışız :mrgreen: , bir de becerebilen biri bu ablanın güzel bir avatarını yapıp bana ö.m dan atacakmış , avatar güzel olmazsa diye önlem olaraktan da şöyle yine bu ablanın süslediği üzerinde de janjanlı bir şekilde " eccchhhi mai_mai " yazan bir imzayı yine bana özel mesajdan ulaştıracakmışsınız , admin öyle dedi , extranın başka bir isteği olursa ben size iletirim extraokk
-Resim Silinmiş.
abi hatun dediğin harbiden böyle olmalı ince belli olduğu gibi kalçaları da geniş olmalı off bu bitirdi beni ben kaçanzi topicten hemen :mrgreen: :lolmuch:

-Resim Silinmiş.
ron veya penny bunun aynısını yapabilir pencerede bizim banner gibi petler ticket lar sembolleri geçebilir lakin boyutu 468*60 olmalı Wink

Son düzenleme:

pfffffff

Aileden
aslinda fikir guzel

ama oneri yapiyorsan koyacagimiz banneride yapman lazim

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
ama ben fazla ps bilmiyorum ki sadece..boydan boya www.extraloob.com yazmayı biliyorum bunuda bebekler bile biliyor yau.. Crying or Very sad Crying or Very sad

Yukarı Alt