WeAre

Buralıyım
Nuker Nedir Avantajları Nelerdir ?
Kısaca Nuker defans ve atağı yuksek charlardır.Sağlam bir set ve silah ile pvp de ölümcül olabilir.
Pvp'de Nasıl Bir Chardır ?
Genelde eğlenceli geçer .Sağlam bir set ve weaponla str glavie ve bow charları çok rahat bir şekilde yıkarsınız.
Giysi Seçimi Ne Olmalıdır?
Bana soracak olursanız full int nuker bir charın 2 değişik türde seti olabilir.Ben garment seti tercih ediyorum.Garment set yüksek mag defansı ile nuker rakiplerinize karşı çok büyük bir avantaj sağlar.Tabi Pro da olabilirsiniz sağlam phy defansı ile str charlara karşı büyük üstünlük kurabilirsiniz.
Skilleri Nasıl Olmalıdır?
Cold 30 lwl:Nedeni ise Ecsro da snow yok bu yüzden coldu 30 olarak bırakıyoruz
Fire 90 lwl:İmbue olarak Fireyi tavsiye ederim
Light 90 lwl:parry ratio için Light'i 90 yapmak zorundayız
Heuksal yada Bicheon 90 lwl : pwp de nukelerden sonra pwp de ihtiyacaç duyacağımız sikiller
Skillerin görselleri
Heuksal ve Bicheon
- Resim Silinmiş.
Cold,Fire ve Light
- Resim Silinmiş.
küçük bir not Görseller alıntıdır(Ps bilgim olmadığı için) son olarak orda snow var Ecsro da olmadığı için görmemezlikden gelin

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Garment'mi :S Full Int nuker için bana göre çok yanlış ya armor ya prt. tercih ediyorum ben ama senin rehberin sana kalmış eline sağlık...

emre67380 demiş ki:
serverda armor biri göremedim şahsen ^^ bence en güseli pro nuker için :wink1:
bence garment daha iyi 90 lvl'de seni zorlayabilicek sadece Demon kalıyor.Demon'daki 88 Elitelerinin canınızı yakmasını istemiyorsanız garment daha iyi.Zaten serverın en iyi nukerleri pro'dan garmente geçti 8)

ve ayriyetten firewall ve extreme wall sız nuker bir hiç.bunlarıda eklemeni tavsiye ederim

Yukarı Alt