Morwena

Buralıyım
hacım onun dediği sen anlamamışsın
onun dediği sistemle ilgili değil
4gb ram li 512 ekran kartlı pc'de de masaüstüne atıyor bot...
o sistemdeki programlardan güvenlik duvarından ve ekran kartından kaynaklanıyor ...

Morwena demiş ki:
hacım onun dediği sen anlamamışsın
onun dediği sistemle ilgili değil
4gb ram li 512 ekran kartlı pc'de de masaüstüne atıyor bot...
o sistemdeki programlardan güvenlik duvarından ve ekran kartından kaynaklanıyor ...
ewt aynen öle :x

bende de aynı sorun vardı ve çözümünü buldum bu yeni gelen legend3 ile birlikte oyun daha fazla yüksek donanım istiyor benim ekran128 ram 1 gb şimdi 1024x768 de oyunu açtığımda bu sorunla karşılaşıyorum ama masa üstünü ve oyunda ki görüntü ayarını 800x600 yaptığımda hiç 1 sorunla karşılaşmıyorum. ama oyun görüntüsüde çok kötü oluyor o yüzden yeni 1 ekran kartı alana kadar oynamamak en iyisi. :cry:

aynı sorun bededeva ama softmod kulanıyorum ben herşeyi denedim ama nafile bot versiyonun değişmesini bekliyorum ozman sorun çözülür inş. ve v1.90c çıkmış eve gidince onu denicem inş. sorun yaratmaz. :(

hayde demiş ki:
bende de aynı sorun vardı ve çözümünü buldum bu yeni gelen legend3 ile birlikte oyun daha fazla yüksek donanım istiyor benim ekran128 ram 1 gb şimdi 1024x768 de oyunu açtığımda bu sorunla karşılaşıyorum ama masa üstünü ve oyunda ki görüntü ayarını 800x600 yaptığımda hiç 1 sorunla karşılaşmıyorum. ama oyun görüntüsüde çok kötü oluyor o yüzden yeni 1 ekran kartı alana kadar oynamamak en iyisi. :cry:
Legend 3 den önceydi sorun

Yukarı Alt