Beyler sinüzit burunda ağrı yaparmı ? ara sıra kafamın sağ tarafında arada bir ağrı giriyor nedense .s

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Yapar. Burnun ozellikle ust ic kisminda fena sizi yapiyor. Basinin belli bolgelerinde sakaklarda falan da baya agri yapar. Ne yazik ki hic bir ilac bu agriyi geciremiyor. Agrikesicinin en agirlarindan aldigin zaman hafifletiyor. Benim sinuzit ileri seviyede de olabilir

Takımı
Besiktas
Ağrı büyüdüğü zaman göz çukurlarıda ağrımaya başlıyor :D

Wax Whine demiş ki:
Yapar. Burnun ozellikle ust ic kisminda fena sizi yapiyor. Basinin belli bolgelerinde sakaklarda falan da baya agri yapar. Ne yazik ki hic bir ilac bu agriyi geciremiyor. Agrikesicinin en agirlarindan aldigin zaman hafifletiyor. Benim sinuzit ileri seviyede de olabilir
aynen anlattığın gibi onur burnumun üst iç kısımı sızlıyor buhar felan tutuyorum gene fayda etmiyor .

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
tenpanter demiş ki:
Bende de ciğerlerime akıntı yapıyordu aldırdım kurtuldum bir KBB'ciye gözük.
Direk ameliyat dedi doktor bana da gozum korkuyor ameliyattan
Ufck demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
aynen anlattığın gibi onur burnumun üst iç kısımı sızlıyor buhar felan tutuyorum gene fayda etmiyor .
Ne yazik ki yapacak hic bir sey yok. Cin yagi miydi neydi naneli cok keskin bi koku var yakana suruyorsun o biraz rahatlatiyor burnunu aciyor ama agri devam

Wax Whine demiş ki:
Ne yazik ki yapacak hic bir sey yok. Cin yagi miydi neydi naneli cok keskin bi koku var yakana suruyorsun o biraz rahatlatiyor burnunu aciyor ama agri devam
hep böyle ağrırmı bu ?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bak su an kuzenimle bir yerde oturuyorum icerisi yaniyor ama atkiyi cikaramiyorum gogsumden soguk almayayim diye. Ne alakasi var deme cidden en ufak soguk alginliginda sinuzit de aziyor. Kendini soguktan korudugun zaman agri kalmiyor ya

Korkulucak bir şey yok ben 7-8 yaşlarında olmuştum zaten beni uyutmuşlardı uyandığımda herşey olmuş bitmişti hiç bir şey hissetmemiştim 1 hafta mı ne süresini hatırlayamadım sadece sıvı gıdalarla besleniyorsun o kadar korkulacak bir şey yok yani dediğim gibi.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
tenpanter demiş ki:
Korkulucak bir şey yok ben 7-8 yaşlarında olmuştum zaten beni uyutmuşlardı uyandığımda herşey olmuş bitmişti hiç bir şey hissetmemiştim 1 hafta mı ne süresini hatırlayamadım sadece sıvı gıdalarla besleniyorsun o kadar korkulacak bir şey yok yani dediğim gibi.
Sivi gida olayi iyidir corba falan severim zaten o zaman yaptiririm ben de su finaller bitsin de

Kafanı üşütmemen lazım bende de var, sabah duş alıp veya kafanı yıkıp dısarı çıkmamaya dikkat et, eğer gerekliyse iyice kurut. Rüzgarda da fazla durmamaya dikkat et. Sabahtan ağrı bi başladımı o gününün içine ediyor uyusan bile geçmeyebiliyor :(

elektrikli sobayı açıncada baş ağrısı yapmaya başladı :think:

Yukarı Alt