Legend 6 daki bug yeniden işe yarayacak büyük ihtimal diye düşünüyorum çünkü aynı event yine başlamıl bi kaç hafta açılmamış bi acc ye girip ödüllerinizi alabilirsiniz işte o konu ;

Arkadaşlar çoğu kişide görmüşsünüzdür.400 Günlük petler vs vs.Bunu nasıl yapıyorlar işte bunu açıklayacağım şimdi.Denendi ve çalışıyor Özgür , Eren ve ben 3 arkadaş denedik 3 serverda 400 günlük petimiz var ^^ İşte Silkroad ın gelmiş geçmiş belkide en büyük buglarından biri. Senelerce bize yaptıklarından sonra bir darbede biz vuralım. Ve Değerimizide bilin bunu kimse anlatmaz emin olun... Anlatıma geçiyorum :)

İşte kanıt olarak bir resim :

- Resim Silinmiş.

İlk olarak bildiğiniz gibi 3 ay girmeyenlere bi event düzenleniyor nedir bu event önce ona bir bakalım.

Eğer 3 ay girmediyseniz herhangi bir sebeble banlanmış yada her ne olduysa 3 ay girilmeyen charları tekrar geri çekmek amacıyla yapılmış bir event. Bu event event so ok ile konuşup 3. seçeneğe tıklanırsa veriyor. Ama 3 ay içinde 1 kere bile girdiyseniz alamazsınız.

Neler veriyor : exp sp ticketler , reverse , devil uzatma , clock.

Evet şimdi diyeceksinizki biliyoruz bunu neden anlattın işte bugumuz şu.

charınızda yeşil pet var ise. Yani silk itemle değilde premium itemle satılabilen bir petiniz var ise bu peti o 3 aylık girmediğiniz chara verip süresini clockla uzatıp peti geri veriyorsunuz. Bu sayede 1 ay kazanmış oluyorsunuz. Kaç tane charınız varsa bukadar uzatabilirsinz.Fakat 5 lwl olmadan ticket ı kullanamıyorsunuz önce 5 lwl olmaya gidiyorsunuz. 3 aylık hiç girmediği charı olanlara hayırlı olsun ^^ Şimdi gelelim bir diğer güzel yanına. Silkroad bu sefer öyle saçmalamışki. 3 ay girilmeyen bi chara hangi serverda char açarsanız açın o itemleri veriyor. Yani her serverda alabilirsiniz.Arkadaşlarınızla birleşip sen şu serverda aç ben bu serverda açıyım diyip her serverda birbirinize clock ile uzatma yapabilirsiniz. ^^ Hadi hayırlı olsun...

Dikkat : !! Arkadaşlar bu bugu yapanlar Rollback , Ban yada petin kaldırılmasına hazırlıklı olsun sitemiz yada bende suç bulmayın yapanlar bunu kabul ediyor demektir karışmıyorum.

Dikkat 2 : !! Malicius da da deniyim gibi bir saçmalık yapmayın devilinizden olursunuz. Devilde kaldırdığınız anda açık olduğu için diğer chara geri veremiyorsunuz bilginize. Yenil petide yeni alanlar önce açmalılar. Peti açıp kapatıp clock ile uzatmalısınız.

Hadi hayırlı olsun. Teşekkürü de eksik etmeyin :wink1:

PS: Tcranberries(Özgür) , Hanry007(Eren) , RecLast(Emre) Present ^^ Taklitlerimizden sakının. Bizi takip etmeye devam edin.

Saygılar By RecLast :wink1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bnde 3. secenek cıkmıo sızde nasıl cıkıo bnm chara 1 senedır kımse gırmedı ama acılmıo

sro[2010-12-21]18464081.jpg

eski resim :) büyük bi ihtimal oluyordur tekrar ama 3. seçenek malesef yok koymamışlar.

Evet yok diyorlar ama sitesinde geleceği söyleniyordu bilmiyorum ben oraya bakarak yazdım. Ama gelirse olacaktır %80 ihtimal yine :)

herkes kullanmadıgı ıdd pw yı verse de herkes kendı serverında cıkartsa clock =)

WaTCHMaN demiş ki:
madem aktif güncel bi ss koy millet giriyor eski acc lere olmuyor nasıl iş bu
Hem msn uzerınde arkadaslarım hemde oyunda arkadaslarımda bıldırdı. Calısıyor. Kendımde BİZZAT Denedım Çalışıyor. Girdiginiz Id pw ye daha once hıc bır serverda en az 1-2 aydır gırılmemesı gerekır.

evet arkadaslar bug calısıyor ve isteyen varsa ıd paylasabılırım... ares de bos 10 ıd var elımde..onları kullandım sizinde baska serverda varsa bos ıd lerınız karsılıklı yardımcı olabılırız..

Yukarı Alt