BiG BoY

Öğretiyorum
Winterspring demiş ki:
Geçmiş olsun , keşke gayret edip sınıfı geçebilseydin , büyük bir ailevi&maddi problem yada sağlık problemi dışındaki hiçbirşey sınıfta kalmak için bahane değildir.Sınıfta kalmak ailenizin sizin için verdiği onca emeği boşa çıkartmaktır , şu 1 sene elinden gelenin en iyisini yapıp onlara iyi bir yıl sonu notu götürene kadar başın eğik olmalı yanlarında... Umarım bu sene hatanı telafi edebilirsin.Teselli olayına gelince seni teselli edecek hiçbir şey yok , bazıları işte sınıfın en büyüğüyüm cart curt diye kendilerini avuturlar fakat bu aslında daha da kötü birşey.Geçmiş olsun yeniden...
Saol kardeş millet öyle şeyler yazmış ki insanın okul okumak değil intahar edesi geliyor bi sen teselli ettin beni çok saol bende bu sene okuldan gelince işe gidicem babamdan para almıyıcam en iyisi bu olsa gerek yük olmak istemiyorum artık.hem eczanede çalışıyorum okuyamasam bile eczacılıkda kalfalık belgesi alırsam belli yerlere gelebilirim sanırım.

Arkadaşlar tartışmayı kesin, birbirinizi yiyeceğinize arkadaşa teselli vermeye çalışın,veremiyorsanızda susun.

Bu arada geçmiş olsun genç kardeşim.
Yapıcak tek şey bu hayatta kafaya tokadan başka birşey takmamaktır*

BiG BoY

Öğretiyorum
volkan.ka demiş ki:
Arkadaşlar tartışmayı kesin, birbirinizi yiyeceğinize arkadaşa teselli vermeye çalışın,veremiyorsanızda susun.

Bu arada geçmiş olsun genç kardeşim.
Yapıcak tek şey bu hayatta kafaya tokadan başka birşey takmamaktır*
çok saol kardeşim teşekürler.

Lise yıllarında küçük büyük farketmez o yıllarda boy farkı kalktığı için aralarında geçinir gidersin kimsede dışlamaz
Ps:Diye düşünüyorum :)

Yukarı Alt