Türkçe dışında pek güzel değil ama bizim dershanenin sınavlarının zorluğunu düşünürsek (uğura gidenler bilir :D ) sizce puanım nasıl ?

Aslında kötü ama koy g... beya :D
İstediğin bölüm ve üniye bak ona göre değerlendir

:D Son 1 ayda biraz daha yükseltirsin ama aklında bi hedefin olursa o bölüme girmek için kaç net yaparım ayağına daha bi hevesli oluyo insan yada zaten bölümü rahat tuttururum ayağına rahatlayabiliyosun :D

Bak onu seçmeden önce düşünücektin :D Aslında Özgür gibi Rus dili yada farklı bi dil edebiyat bölümlerine bakabilirsin.tm bölümünde banada çok cazip gelen bi meslek yok açıkçası

Bu mesaj ironEyE rumuzlu uyeden alinti yapildi
ironEyE demiş ki:
Ya mat yapabiliyorum aslında ama hakikaten çok zor buradaki sorular. :D Geometri hiç yapamıyorum orası doğru ama. :D
Valla YGS deki mat sorularına zor diyosan LYS matematiğe girme sen :mrgreen: .Geçen sene girdim ben sınava az çektirmedi bana limit türev integral .Ayrı kitap aldım onlara çalışmak için.
Ha bi de o fen bölümünü yeni gördüm . Hukuk iyidir iyi :mrgreen: :mrgreen:

Bu mesaj XBosstarix rumuzlu uyeden alinti yapildi
XBosstarix demiş ki:
Bu mesaj ironEyE rumuzlu uyeden alinti yapildi
ironEyE demiş ki:
Ya mat yapabiliyorum aslında ama hakikaten çok zor buradaki sorular. :D Geometri hiç yapamıyorum orası doğru ama. :D
Valla YGS deki mat sorularına zor diyosan LYS matematiğe girme sen :mrgreen: .Geçen sene girdim ben sınava az çektirmedi bana limit türev integral .Ayrı kitap aldım onlara çalışmak için.
Ha bi de o fen bölümünü yeni gördüm . Hukuk iyidir iyi :mrgreen: :mrgreen:
Yok direkt dershanenin soruları zor. :D Geçen senenin sorularını çözmüştüm çok zor değillerdi, bana lys daha kolay geliyor ezber olduğundan dolayı o ayrı bir mesele tabi. :D Sadece geometri sıkıntı şu anda sadece onun dışındakileri çalışınca yapabilirim.

Mopneet

Şevkini kırmak istemem ama çook parlak değil. ^^
Eğer üniversiteyi bitirmiş olmak için üniversite okuyacaksan ve ardından ne işi istiyorsan onu yapacaksan (babanın işi olur, dükkan falan olur) çok kötü olmayan bir üniversitenin işletme bölümünü hedef al kendine derim. :)

Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
Şevkini kırmak istemem ama çook parlak değil. ^^
Eğer üniversiteyi bitirmiş olmak için üniversite okuyacaksan ve ardından ne işi istiyorsan onu yapacaksan (babanın işi olur, dükkan falan olur) çok kötü olmayan bir üniversitenin işletme bölümünü hedef al kendine derim. :)
Ya işletme okusam dayımlar sayesinde direkt iş bulurum ama işletme okumak istemiyorum işte. :D Psikoloji çok istiyorum aslında ama oradan da çıkıp işsiz kalmaktan korkuyorum, baya sayıları arttı çünkü. :D Eğer güzel bir şeyler yapamazsam konservatuar falan okuyacam...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Okul puanin iyiyse bilgisayar ogretmenligi dusunebilirsin. Bu arada her dershaneye giden bizim dershanenin sorulari zor diyor o geyige pek bel baglama.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Okul puanin iyiyse bilgisayar ogretmenligi dusunebilirsin. Bu arada her dershaneye giden bizim dershanenin sorulari zor diyor o geyige pek bel baglama.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile
Diğer dershanelerin sorularınıda çözdüm vallaha ne yalan söyliyim bizimkiler harbi zor. :D Diğer dershaneden arkadaşlarda aynısını söylüyorlar.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bende bu sene sınava hazırlanıyorum ,doğrudur uğur biraz daha zor diğer yayınlara göre.
Hacım matematik kasarsan 400ü vurdurursun , çalışmayı bırakma fem mat 25lik denemeleri al günde 3 tane çak

Hacım bende TM'yim. Sana femin türkçe sosyal kapsülünden almanı öneririm. Gördüğüm kadarıyla sözelindede biraz sıkıntı önce onları bi halletmen lazım. O kapsülleri çözer çözemediklerini sorup öğrenirsen büyük oranda halledersin ben mesela onları çözdükten sonra sözel netlerimi istediğim seviveye çektim. Artık matematiğide Allah ne verdiyse sınava kadar yapmaya çalışırsın. Bu arada Şirinevler femdeyim bende.

Açıkcası bu TM öğrencilerinin ygsde fen yapmama triplerini anlamıyorum. Bir sayısalcı olarak biz sosyal yapmışsak siz de fen yapmalısınız eğer iyi bir bölüme girmek istiyorsanız. Puan getirmiyor bahaneleri. Kaç verdiğini bilmiyorum ama hadi 0.5 versin 1 net 30 net yapsan 15 puan hiç de az değil. Neyse bence de bu netler puanlar olmadi:

Yukarı Alt