lnTerpoL

Bilgiliyim
Bildiğiniz üzere EliteSilkroad isimli private serverin Türklere kapanma ihtimali bir ankete bağlı.
Bu anketten galip çıkarsak herkes oyununu rahatça oynar.
Şimdi sizden ricam altta verdiğim siteye girip ankette 2. seçenek olan ''I dont care allow turk on the servers.'''i seçip ankete katkıda bulunmanızdır.Türkler için herkes bu ricayı yerine getirsin lütfen.
İşte site(Anketi göremeyenler 5 dakika ayırıp siteye üye olsunlar.)

Ps: Bu oyunu oynamak isteyenler için açılmış bir konudur. Destek olmak isteyenler ankete katılabilirler...Oynamak istemeyenler,destek olmak istemeyenler de "siz ne biçim insanlarsınız istenmediğiniz yerde ne işiniz var" gibi abuk mesajlar atmazlarsa sevinirim. Sizden ne destek olmanızı istiyoruz nede başka bir şey... yeter ki köstek olmayınız!

Sevgiler.. volkanka

Buraya tıklayınız

Ben az önce yapmıştım bile :) Herkez kullansın oyunu :) üye olmak 2 dakika sadece

ADAMLA FAKE AÇIYOR VE ADMINLER DE DESTEKLIYOR ANKETI KAZANMA ŞANSIMIZ YOK GİBİ GÖRÜNÜYOR...
edited by Bulent_Amca: ŞANS VARMIŞ! :D
edited by Bulent_Amca :
FARK BUDUR 8) :
EXL'den önce :

EXL'den sonra :

bu kadar ırkçı bir serverda oynamak istemem doğrusu. gerçi bunu kendimiz yapıyoruz genelde ama olsun.

NO COMMENT.
NOT:Grammer deki hatalarımı kontorl ediyorum gördükçe düzeltiyorum ne sinirle yazdım :D o yüzden olur böyle

bu adamlar yeteneksiz usta dedim Google translateyle konuşun yazdıgına bakın ne demek istedi bi söylermisiniz :D
özet adamlar translateyi bile kullanamıyor yeteneksizler

tellletter demiş ki:
Bulent_Amca demiş ki:
ADAMLA FAKE AÇIYOR VE ADMINLER DE DESTEKLIYOR ANKETI KAZANMA ŞANSIMIZ YOK GİBİ GÖRÜNÜYOR...

oynamadığım halde 4 tane üyelik acıp oy kullandım onlar açıyorsa bizde açarız adminlere gerek yok :)
Aynen kardeşim 4. üyeliğimi açtım :D gogo en az 10 tane

oylama heralde evet cıkana kadar devam edicek:D
hayırlısıyla bi oylama geçse bari :D

Hayırı demiştik aklımda kalan tek şey bu ^^

captainaizen07 demiş ki:
resmen ırkçılık yapılıyor. buna devam ederlerse dava açacağımı söyledim ve açarım da.
benden önce +1 yazanın nicki öldürdü beni :D

oylama heralde evet cıkana kadar devam edicek:D
hayırlısıyla bi oylama geçse bari :D

Hayırı demiştik aklımda kalan tek şey bu ^^

Bence bu serverdan kimseye hayır gelmez zaten herkez 15x diye oynuyor ve veri tabanıda çok kötü bence hiç uğraşmayın kimseye de Türkler hakkında konuşturmaya izin vermeyin gelin Taiwan Silkroad Online oynayın.

SameyanZeva demiş ki:
Bence bu serverdan kimseye hayır gelmez zaten herkez 15x diye oynuyor ve veri tabanıda çok kötü bence hiç uğraşmayın kimseye de Türkler hakkında konuşturmaya izin vermeyin gelin Taiwan Silkroad Online oynayın.
bir yol göster oynayalım. :) sabah sormuştum konu açılmadı sanırım. yardımcı olursan geleceğim.

Yabancılara "gavur" diye hitap eden, onları dışlayan. Hırsızlık yapan, Biri PvP yaparken boş beleş amaçlar için PvP yi bozan gerizekalı veletler yüzünden adımız çıkıyor. Çıkmayada devam edecek..

akherons demiş ki:
Yabancılara "gavur" diye hitap eden, onları dışlayan. Hırsızlık yapan, Biri PvP yaparken boş beleş amaçlar için PvP yi bozan gerizekalı veletler yüzünden adımız çıkıyor. Çıkmayada devam edecek..
kesinlikle haklısın ama ırkçılık var. girdiğimiz her oyunu kirletiyoruz genelde.

SameyanZeva demiş ki:
:thumbsup:

Yukarı Alt