250 - 227 %48 oldu Haydi arkadaşlar Sro gelene kadar müsait olan arkadaşlar 3-5 üyelik daha açsınlar

Gencler Biraz Seri Lütfen Herkez Katılsın Suan Türklerin Oyu 248 Yabacıların 254 Bu gidişle Giremiycez Servere

af buyurun azimle s..an duvarı delermiş sözünü pratiğe geçirebilen bir millet olduğumuzu kanıtladık :)

Ben size birşey dicem ama kızmayın.Çoğunluk bizi istemiyorsa biz niçin gurursuzca orada oynayalım? Bu kadar private server var,hem bu konuyu açmış olan birinin bu serverde ilerde Türkleri barındırıp barındırmayacağı da mehçul.
Biz ankete dalmadan önceki sonuç ortada.Hem onların ırkçılığından,hemde bizim içimizdeki çürük elmalar yüzünden istenmiyoruz.

_UzZy_ demiş ki:
Oynamadığım hâlde 10 tane üyelik açıp oy vereceğim. ( Ahh bu 12 yaşındaki çocuklar yok mu adamlar bizden nefret ettiler :( )
Adminler nasil bir oylamanin oldugunu gorebiliyorlar diye biliyorum sorun yapabilir daral:

farlo54 demiş ki:
25 hesap daha ve son durum makara:

Allah size akıl dağıtırken şemşiyemi açtınız arkadaşlar siz? ipler çakıştığında sırf sizin beyin bedavalığınızdan ban yeriz. Tabi admın bakarsa saol allah razı olsun sizden

Morphy demiş ki:
Mutlaka bakacaktir.Sadece biz fake acmiyoruz onlar da aciyordur mutlaka.
bu konuda o kadar emin değilim. sadece bir oy kullandım ben. o da siz çok isteklisiniz diye. yoksa istenmediğim yerde durmam, hele de böyle ırkçı bir ortamda.

akherons demiş ki:
Yabancılara "gavur" diye hitap eden, onları dışlayan. Hırsızlık yapan, Biri PvP yaparken boş beleş amaçlar için PvP yi bozan gerizekalı veletler yüzünden adımız çıkıyor. Çıkmayada devam edecek..

ki bu yazdığın tipler türk sro oyuncularının ne yazıkki 90%'ını oluşturuyor :cry:

Böyle salakça birşey olamaz Türk'lere kapanması ne demek...
Bana kalırsa bırakın başka private oynayın derim ama genede destek çıkacağım

Ben Fundamental bu arada söylememe gerek yok (: Bazı kendini bilmezlere kapak hediye ediyorum ^_^

Yukarı Alt