Lrd demiş ki:
Mr Perfect demiş ki:
captainaizen07 demiş ki:
adamlar haklı bir yerde. kendini bu kadar rezil eden kaç millet olur. anında donattınız 1453 resimleri. tuğralar bilmem neler. bu şekilde kendinizi küçük düşürdüğünüzün farkında mısınız? he orası birkaç ırkçının bulunduğu bir başlıktı ama her mecrada böyle yapmayın yanlış bir şey bu.
dostum adamlar anlamaz doğru diyorsun anlamazlarsada sıkıntı olmaz zaten . yazmışsınki 1453 resimleriyle kendinizi bukadar rezil ediyorsunuz. ecdadın tarihin yönünü değiştirmiş sen ecdadından utanıyorsun.olayların nasıl geliştiğini bilmem etmem ama bu konuştukların yanlış . ataların o ırkçıların iliklerini titretmiş.

Lrd helalin var kapak olmuştur bu kadar mı zorunuza gidiyor anlamıyomkı

nuh_2009 demiş ki:
Mr Perfect demiş ki:
captainaizen07 demiş ki:
adamlar haklı bir yerde. kendini bu kadar rezil eden kaç millet olur. anında donattınız 1453 resimleri. tuğralar bilmem neler. bu şekilde kendinizi küçük düşürdüğünüzün farkında mısınız? he orası birkaç ırkçının bulunduğu bir başlıktı ama her mecrada böyle yapmayın yanlış bir şey bu.
dostum adamlar anlamaz doğru diyorsun anlamazlarsada sıkıntı olmaz zaten . yazmışsınki 1453 resimleriyle kendinizi bukadar rezil ediyorsunuz. ecdadın tarihin yönünü değiştirmiş sen ecdadından utanıyorsun.olayların nasıl geliştiğini bilmem etmem ama bu konuştukların yanlış . ataların o ırkçıların iliklerini titretmiş.
anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az. bahsettiğim konuyla bu tamamen farklı bir konu. türk dili ve edebiyatı öğrencisiyim ben atalarımla gurur duymadığı akademik eğitimle öğreniyorum merak etmeyin. fakat algılarınızı bu kadar kapalı tutmanız yanlış.

katılıyorum, zaten yabancı forumdaki konuda kapatılmıs son yorumlara baktıgımda adamların derdi Genel olarak Turkler degil onların derdi 10-15 yaş arası okul cagındaki ve ergenlik donemine yeni girmiş cocuklarımızın oyuna yogun ilgi gosterip gerek globallerde gerek pvp lerde ırkçılık yapması vb. durumlar

Yukarı Alt