RiqueLme

Bilgiliyim
Ben ilk defa warrior cleric kasacagım. Belirttiğim gibi...
*Hangi skilleri açmam gerek
*Skiller hakkında az çok bilgi verin.
*Char 58 Lv olduğuna bakmayın üstünde 1Lv item var.
*15 Sny pot sorunu var oyunda warrior charlar hic ölmüyor dedi arkadaşlar katılıyormusunuz.
*Warrior hakkında az biraz özet geçermisiniz. Çok sro oynadım ama hep çinli karakterlerle.
- Resim Silinmiş.
Yazım yanlışlarına aldırmayın kelimeleri bütün olarak okudugunuz için bu cümledeki yanlışıda göremezsiniz tekrar bakmazsanız summer3:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
O sp seni 100 ff yapar 15 sn pot sorunu için Cleric de Healing Cycle skilini öneriyorum

Açılacak skiller

Mavi ile işaretlediklerimi ise 15lwl yapıp bırakıyorsunuz.
Kırmızı renkle işaretelenenler yararlı skiller fakat sp sorununuz varsa açma derim.

Siyah ile işaretlediklerim MAX lanması gerekenler
Kırmızı ile işaretlediklerimde yararlı skillerfakat sp sorununuz varsa açmayın.

RiqueLme demiş ki:
@Sw33Ty

Ty. bro da Cleric'te en alttaki skiller kendine atılmıyor diye biliyorum onlara ne gerek var ?
Phy Mag kendine basılıyor str ınt başkalarına basılıyor pt de kasılırken işine yarayacaktır.

Bro o sp seni 97-98 lwl e kadar Götürür. Pt Karakterı isen {yani pt hazır 7/24 kasar ptde deıosan}

acman gereken Warıor Buffları . Howlıng shoot [Lure için] , İron lar vede Vitaldir. Atack Skıllerı Olarakda 2h sworddan Dare Devil işini görücektir. 1h den de Sheldin İttirmesi vede Pasif Defans ları Maxlamalısın. Dediğim Gibi Eğer Sadece Pt Karakteri isen Res ve Recovery acarak Devam edebilirsin. Bu Şekilde Yaparsan seni 97-98 e kadar Cok rahat Götürür Sp.

PS:1 m sp ile 102 lwl e kadar kasmıstım warıorumu :wink1:
PS2: Şuan 110 ve Caveden Sonra Tum Skıllerım Max. Ben Yukarıda bahsettıgım Yolu izledim Gayetde Başarılı oldu :thumbsup:
PS3: Evet Warıor Ölümsüz e Yakın bi karakter ama player a gore değısır :wink1: zamanla Alışırsın :thumbsup:

Yukarı Alt