Arkadaşlar ben yenı iphone alıcam fakat ürün japonyadan alınmıs pasaport ıslemlerı yapıldı ama sım kılıtde telefon istanbula kaç paraya kırdırabılırım bilen varmı

Kemalist demiş ki:
5 mi ? 5 ise 150 tl'ye satıyorlardı.
Hayır iphone 4 siyah 2 tane yer aradım hepsi japonya malı oldugu ıcın 300 den fazla istiyorlar kafayı yicem summer2:

100den yukari isterlerse verme derim yakinlarimda olsan sana bedavaya hallettirdim bizim burda bir abi bakiyor o islere :p

China larda öyle olmuyor arkadaşlar.YUrtdışı olsa gawai yaptırıyorsun.112 arayanı var ,türk hava yolları arayanı var.Chine işi olmuyor onu kaydettirmek için sırf sadece 1500 $ lık bir chip var.Oda nadir kişilerde bulunuyor.Kimse chine işine girmek istemiyor anlayacağınız elinde olanlarda yüksek fiyat çekiyor.Klock diye bir chip ile oluyor kardeşim daha dün ben yaptırdım.Kıçı kırık telefona 75 tl kayıt işlemi için para verdim ve ayrıca Alanya'da dolaşmadığım yerde kalmadı.

Takımı
Galatasaray
Pasaport islemleri yapilmis demissin... pasaporta islettikten sonra niye hala kirmak gerekiyor ki. Bu konuda bilgisizim biraz

Yukarı Alt