Arkadaşlık & LeveL

• LEVEL

Votes: 21 33,3%
  • ARKADAŞLIK

Votes: 42 66,7%

• Total voters
    63
Oyunlar arkadaşlık,dostluk,paylaşım,hoş vakit geçirmek vb. için vardır.Silkroad sayesinde çok güzel arkadaşlarım oldu.Türkiye'de olsun, dışarda olsun,kardeşim gibi gördüğüm dostlarım var.Hele bir Mısırlı arkadaşım var,Allah herkese öyle bir dost nasip etsin. Türkiye'deki arkadaşlarımı söylememe gerek bile yok,onlar benim kardeşim zaten ?!!!!!!...
Belki evleneceğim insanı da buldum. 8)
Lv 80 olmuşsun ama yalnız olmuşsun,sana ne faydası var ?

Tabikide arkadaşlık ben bu oyunda hiç kendi yaşıtımla arkadaşlık kuramadım hep benden büyük abilerimle kurdum oyunumuzu güzelce oynadık zaman oldu üzüldük,ağladık ama hep beraber olduk.Oyunda olmasada sitede bknz: A.T.P :P :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
arkadaşlık.

hiç lvl derdim olmadı veya hiç full farmed charımda olmadı ama hep bir karizmam oldu girdiğim serverların en meşhur elleri en kanlı oyuncusu oldum 8)

arkadaşlık lv olsa ne yazar çevre olmadıktan sonra istediğin kadar sağlam ol adamlar partyce gelır hani arkadaşlarıyla beraber sen ne kadar sağlam olursan ol seni ezerler geçerler :thumbsup:

ben açıkçası çok yüksek lv olmadım şuana kadar olucakkende oyunu bıraktım çünkü zeusta hiç bir arkadaş kalmamıştı dağıldık grup olarak ve globelden kufurler yuzunden oyunu bıraktım
arkadaşlık olmadan asla olmaz

Herşeyden önce oyundan zevk almak önemli zevk almak için arkdaş grubunla oynamalısın beraber kasarsınız beraber aksiyon yaşarınız çok zevkli olur :)

Yukarı Alt