merhaba ben sılkroad R ıcın ıbot kurmaya calısıyorum silkroadR v.1.008 yani son sürüm

İbot v1.1.32 yani bu da son surum herseyı yapıyorum media.pk2 yi patchlıyorum hack shieldi calıstırıyorum sro start qelmıyor son surum yuklu değil diyor maual patch yukle dıyor ama son surumum yuklu neden boyle oluyor soylermısınız lutfen şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

lütfen özelden mesaj atın lütfen olmadi: olmadi: olmadi: eekd1

İbot'un içindeki media patcher'ı kullanırsan olmaz.İbot kendi sitesinde başka bir patcher paylaştı onu kullan.

kukuan demiş ki:
İbot'un içindeki media patcher'ı kullanırsan olmaz.İbot kendi sitesinde başka bir patcher paylaştı onu kullan.

evet kardes farkındayım o yenı patcherı kulanıyorum zaten ama olmuyor manual update gerekıyor dıyor surum tam olmasına rağmen :S

T0lqA_07 demiş ki:
kukuan demiş ki:

evet kardes farkındayım o yenı patcherı kulanıyorum zaten ama olmuyor manual update gerekıyor dıyor surum tam olmasına rağmen :S

Bence patcher ayarlarını yanlış yapıyorsun.Normal sro olan seçenek seçili sende.

Patcher aç.
İlk olarak solda "Silkroad Online Revolution" seç.
Sonra altında ki "Use Custom Adres" seçeneğini seç.
Altta adres arama kutucuğu çıkacak.
Orda yazılan sayılardan hiçbirisine dokunma ve "Search For Address" e tıkla.
Biraz bekledikten sonra uyarı gelecek.
Ardından sağ üstte bulunan "Show Current Settings" e tıkla.
Oraya host adres eklenecek.
Eklendikten sonra en alttaki "Patch Now" a tıkla.
Ve tamamdır.

kukuan demiş ki:
T0lqA_07 demiş ki:
kukuan demiş ki:

Bence patcher ayarlarını yanlış yapıyorsun.Normal sro olan seçenek seçili sende.

Patcher aç.
Ve tamamdır.
Çok Saol Söylediğin yoldan yaptım ve hepsi oldu peki ya ondan sonra nolcak nasıl gircem oyuna ilk defa ibot kullanıyorumda biraz acemisiyim yardım edermisin? tşkler...

İBOT'un içinde [iBot] Hackshield v3.0 adında bir rar dosyası var(iBot_Necessities klasörünün içinde). Onu klasöre çıkart.İçindekileri kopyala ve SilkroadR'nin bulunduğu klasörün içine at.Sonra Run SROR Hackshield'i çalıştır.Karşına bir cmd ekranı gelecek ve ardından silkroadr açılacak.Sonra o cmd ekranınında # ile çevrilmiş bir ip adresi var.Onu kopyala.Sonra ibotun içinde "Init" klasörü var.Onun içinde de "r_iphs.ini" isimli bir .ini dosyası olması lazım.Onu aç ve içinde yazan "127.0.0.1" ip'sini sil ve kopyaladığın ip'yi yapıştır kaydedip çık.

Bu arada CMD ile gelen silkroadR'yi çalıştır ve sakın kapatma.Hackshield'ide kapatma!!!

Sonra İbot.exe nin bir kısa yolunu oluştur.Masaüstüne taşı.Kısa yolun üstüne sağ tuş>özellikler açılan pencerenin üst kısmında "Hedef:" var.Onun karşısında ibotun yolunu gösteriyor.Onun en sonuna gel ve "LS:6" yaz.uygulaya tıkla.Sonra Loader'ı aç.(Buda İBOT klasörünün içinde var. (iBot_Necessities))Ardında masaüstündeki İBOT exe'yi çalıştır.

Loader Ayarları:(Resimdeki gibi yap.)

Bunları yaptıktan sonra Loader'ın sağ alt köşesinde ki "Launch!" a bas.

Bu kadar!!

kukuan demiş ki:
T0lqA_07 demiş ki:
kukuan demiş ki:

Patcher aç.
Ve tamamdır.

silkroad revulitions işaretledim ;Ip adresınıde aldım kardesım onuda yaptım

kukuan demiş ki:
İBOT'un içinde [iBot] Hackshield v3.0 adında bir rar dosyası var(iBot_Necessities klasörünün içinde). Onu klasöre çıkart.İçindekileri kopyala ve SilkroadR'nin bulunduğu klasörün içine at.Sonra Run SROR Hackshield'i çalıştır.Karşına bir cmd ekranı gelecek ve ardından silkroadr açılacak.Sonra o cmd ekranınında # ile çevrilmiş bir ip adresi var.Onu kopyala.Sonra ibotun içinde "Init" klasörü var.Onun içinde de "r_iphs.ini" isimli bir .ini dosyası olması lazım.Onu aç ve içinde yazan "127.0.0.1" ip'sini sil ve kopyaladığın ip'yi yapıştır kaydedip çık.

Bu arada CMD ile gelen silkroadR'yi çalıştır ve sakın kapatma.Hackshield'ide kapatma!!!

Sonra İbot.exe nin bir kısa yolunu oluştur.Masaüstüne taşı.Kısa yolun üstüne sağ tuş>özellikler açılan pencerenin üst kısmında "Hedef:" var.Onun karşısında ibotun yolunu gösteriyor.Onun en sonuna gel ve "LS:6" yaz.uygulaya tıkla.Sonra Loader'ı aç.(Buda İBOT klasörünün içinde var. (iBot_Necessities))Ardında masaüstündeki İBOT exe'yi çalıştır.

Loader Ayarları:(Resimdeki gibi yap.)

Bunları yaptıktan sonra Loader'ın sağ alt köşesinde ki "Launch!" a bas.

Bu kadar!!
cmd ekranı qeldıkden sonra acılan sro launcherde diyoki version yenileyin manual patch gerrekıyor dıyo ama aslında benım sror surumum zaten son surum yanı 1.008 hack shieldi acdıqımda 1.000 a ınıyor senın anlattıqın yontemle bunu yapabılırmıyım

SilkroadR silip yeniden yükle.+ olarak host da değişiklikler yaptıysan onları geri al.

Yaaaa arkadaşlar lütfen yardımmmmm :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Bugün Sikroad - R'yi kurdum ardından ibot'u indirdim media patch'i indirdim siteden

Patcher aç.
solda "Silkroad Online Revolution" seçtim
Sonra altında ki "Use Custom Adres" seçeneğini seçtim
Altta adres arama kutucuğu çıktı
"Search For Address" e tıkladım

Critical Error !
"System.OutOfMemoryException " türünde özel durum oluştu.

Diyo. Bu bölümü atlıyım Show Current Settings'e geçeyim dedim

Critical Error !
Akış sonunun ötesinde okuma yapılamaz diyo.
Bilen biri lütfen yardm etsin :cry: :cry: :cry: :cry:

Ph Media Patcher'ı Kullan indir harhangi bir siteden silkroadr klasörüne at aç patcher'ı default settings bide custom var custom a tıkla sonra patch'e tıkla bide öyle dene bakalım olacakmı

windows 7 starter kullanıyorum bir turlu botu ayarlayamadım yardımcı olun lutfen team wiewerden

Yukarı Alt