Clienti her yüklemeye çalıştığımda bu yazı geliyor.4-5 farklı yerden setup indirip denedim sonuç değişmedi :S
yüklemeye çalıştığım versiyon 1.004 daha eski veya daha yeni bir sürüm bulamadım

- Resim Silinmiş.

Downloader la yenisini indirmek istediğimde ise böyle bişey geliyor

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
pc ye format atmaya kadar herşeyi denedim nedir bu illet buldu beni hastalık gibi bişey :S

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
hangi sitede ? benim sana verdiğim client 1.008 suan oyuna girilen güncel client

hacım öyle client değil oyunun tamamı senin verdiğin sadece sro_client.exe

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
ama sen oyunu kurdum dedin :S ben ondan onu verdim

en iyisi ne yap biliyormusun en yakın internet kafade oyunu gidip al :) cd ye komplesini atsınlar

cafeden almak değil mesele sorun silkroad ın setupları bende çalışmıyor sadece setuplarda değil downloader ları da çalışmıyor oyunu kuramamak büyük problem ilerde bişey olsa oyun silinse tekrar yüklemem gerekecek çözemedim gitti

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
_WaCTHMaN_ demiş ki:
cafeden almak değil mesele sorun silkroad ın setupları bende çalışmıyor sadece setuplarda değil downloader ları da çalışmıyor oyunu kuramamak büyük problem ilerde bişey olsa oyun silinse tekrar yüklemem gerekecek çözemedim gitti
Benimde kafam karıştı ya :D sen yinede cafeden git al oyunu hazır oynanan halini ondan sonra kur oyna ilerde bişey olursa o zaman düşünürsün :)

Yukarı Alt