Takımı
Besiktas
Acısıyla tatlısıyla geçen güzel bir oyundu en azından fazla olmasada site olarak hep bir aradaydık :popcorn:

Ve oyun kapanmadan önceki kalede olan son ss

[flash=360,360]http://inciswf.com/duygulandim.swf[/flash]

:cry:

Takımı
Seçiniz...
Güzel günler geçirdik ya. :mrgreen: Oyunda son aylarda tek eğlencemiz kalede elemanlarla dalga geçmekti ya. :lol: :mrgreen: :kalp: Duygusuzz :kalp:

Takımı
Besiktas
3-4 guildi patlattık oyunda sonra yanlız kaldık çok pişman oldum şimdi :D

Alınacak kale var bir el atsanız :D

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Florensia rumuzlu uyeden alinti yapildi
Florensia demiş ki:
Bu mesaj Egoist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Egoist demiş ki:
Adamlar ana bacı sövüyor :D
bi kere geldim dahada gelmem o servera :D velet dolu
Her serverda var onlar canım benim nwo dışarısıyla muhattab olmaz sadece gerekeni yapar bizim gibi bir grup bulacaksın tek giripte tutunmaya çalışırsan olmaz cool2:

Takımı
Besiktas
Egoist demiş ki:
Keşke silkroadp olanları senin server'a geçirebilseydik baştan başlamaya o kadar soğuk durumdayımki :D

Bu mesaj Heartless rumuzlu uyeden alinti yapildi
Heartless demiş ki:
Bu mesaj Florensia rumuzlu uyeden alinti yapildi
Florensia demiş ki:
Egoist demiş ki:
Adamlar ana bacı sövüyor :D
bi kere geldim dahada gelmem o servera :D velet dolu
Her serverda var onlar canım benim nwo dışarısıyla muhattab olmaz sadece gerekeni yapar bizim gibi bir grup bulacaksın tek giripte tutunmaya çalışırsan olmaz cool2:
Grubumun olmadığını kim söyledi ki ? :)
Grubum var fakat dağıldı.
Bence sen hep veletlerin oynadığı serverlara girmişsin keşke benim oynadığım serverlarada girseydin -.- bi tane velet bulursan charı sana verirdim -.- neyse uzatmanın anlamı yok kral sensin

Takımı
Besiktas
Sen baya tavan yapmışsın hacım grubun var fakat dağıldı o zaman o grup değil :wink1: Ayrıca istediğin server'a çağır sana yeterince akıl yaşı düşük olan insan bulurum aslında çok uzaklardada değil.Konuda dediğin tabirde velet değil yaşı küçük olanlar senin karşınada seni katlayacak 12-13 yaşında bireyler çıkarabilirim.

Biz oyunları herkes oynasın diye yapıyoruz, 3yıldır pek çok farklı serverda pek çok iş yaptım, hepsinde de "velet" diye tabir edilen tipler vardı.
Olay burada onların olmayışı veya varlığı değil hacım...

Ben biliyorum ki insan oynamak istedikten sonra bütün hatalarını göze alır yine oynar, ZSZC miydi neydi sanki çok mu sağlamdı? veya BR files ile açılan ilk serverlar? Hepsi "velet" doluydu, hepsi bug doluydu... Ama yine de full çekiyorlardı çünkü farklılardı...

Günümüzde, yeni NPC nasıl eklenir sorusuna cevap onlarca konu varken, T-SQL dilinin T sinin anlamını bilmeyen kişiler bile server açabilir haldeyken ve her gün patır patır server açılırken......

Oyuncular ne yapsın, onlar da kusur bulma yarışına giriştiler... Adam siteye giriyor görüyor 105 kişi az diyor, başka yere gidiyor sitede 512kişi (ama reel 150 zor vardır) gidiyor 512 kişiliği seçiyor... Biz adam keklemediğimiz, ukalalık yapmadığımız, oyuncumuza değer verdiğimiz için 105 kişiyle de yolumuza devam ederiz...

VMSRO kapandı ama şuan VMSRO daki aktif oyuncularımın nerdeyse tamamı SmileSRO ya başladı, neden mi? Aynen alıntılıyorum, inanmayan arkadaşlar VMSRO Sosyal Kafe sayfasında bu yazıları bulabilirler...

"Vallaha o bu boş vmsro gibisi yoktu hiç biryerde emek server bulamuyoruz en iyisi vmsro idi kıymetini bilemedik"
"En iyisi En Süperi En kalitelisi VMSRO teşekkürler gm takımı"

işin özü ben hiçbir zaman gösteriş peşinde olmadım, sade basit ve işin özü oyunlar hazırladım...

Her oyunun belli bir ömrü vardır ve o ömrü oyuncular belirler, bunu asla unutmayın...

Meşhur bir yabancı forumdaki tanıtım konuma aşağıdaki yorum gelmişti, akabinde de cevabımı alıntılıyoru:

"You're just money-hungry people."
"You dont know me sir

I'm here almost 4years, i had some other private silkroad servers, they stay Online at least 9months (some of them live 2+years), but today i have only this game

That is my first free silk server

Yes every private server had a life, but their life is determined by their players

I respect your comments but If you dont interest our server, please not say bad things like "You're just money-hungry people" you are not known us correctly. If you want to known us, you can come to our server."
Eğer gerçekten o yabancı kişinin dediği gibi Para Göz biri olsaydım, kendi oyunumu kurup insanlara güvenebilecekleri bir adres oluşturmaz, gider server kurulum işine girer, "velet"lere ömrü bir kaç ay olacak server açar paraya para demezdim...

Yani işin özü oynamak isteyen oynar, oynamak istemeyen oynamaz ama velet dolu tabiri benim şahsım adına bir hakarettir yaptığım işi hafife almaktır buna tahammül edemem... Kimse kusura bakmasın ama bugları, şüpheli şeyleri, olguları ve olayları şikayet etmekten kaçınan, yapıcı öneriler yapmayıp sadece yaptığınız iş b*k gibi diyip serverı bırakacak oyuncu zaten gelmesin benim serverıma...

Amacım tartışma yaratmak veya konuyu saptırmak değil, bu yüzden bana yukarda yazdıklarım için yorum yapacak olan olursa cevap vermeyeceğim...

SilkroadP konusuna gelince, ben ekibe girene kadar oyuncuydum ve NWO ortamında oyuncu olmayı seviyordum... Sadece bir oyuncu olmayı... NWO nun ortamı başkadır... Birlikte geçirdiğimiz güzel günler için hepinize teşekkür ediyorum.... :muck:

İnsanlar bizim sandığımız kadar aptal değiller daha da aptallar. Çoluk çocuk hiç umrumda olmadı, olmaz. Ben oyunuma, guildimdeki muhabbete bakarim. SroP boyunca hiç pvp yapmadim hiç silahım da olmadı. +12denerken kaç silah ucurdum bilmiyorum. Fw de 1h takarak savaşıyordum, zekasiz insanlar tahrik edici mesajlar yazıp dursalar da umursamadik, her Fw de kazanan yine biz oluyorduk, iyice kuduruyorlardi ama ellerinden birşey gelmedigi için biraktilar bir bir. Sonra oyun kapandı haliyle :D Sağlam rakibimiz olsaydı oyun daha uzun sürerdi bence. Şimdi yeni swye başlamak falan hiç zaman ayirabilecegim birşey değil.

Yukarı Alt