Merhaba Arkadaslar SilkroadOnline Gibi Server Nereden Açabilirim Ecsro Gibi Yasni Buna Benzer Ama Silkroadın Yeni Dosyaları İle Ve Server İçeride olucak Ecsro Gibi Dısardan Seçmiyeceksin Serverini Id Pw Yazılan Yerin Oradan Yani SilkroadOnline Gibi Bir Yardımcı Olursanız Sevinirim Çünkü Bu Server TÜRKLER İçin Geçerli Olacak... Ve Tüm Türkler İçin Her Türlü Yardım Olacaktır..
Yabancıların Oyununa Muhtaç Gibiyiz Sanki Neden Bizim TÜRK Serverimiz Olmasın 20 30 Tane Bu Konuda Hak Veren Arkadaslar Varsa Böyle Bir Oyunun Aynısını Nereden Kurabilirim Ücreti Neyse Sorun Degildir Verilecektir... Teşekkürler

Spare demiş ki:
Joymaxla görüşmen lazım bu mevzuyu. Ayrıca bu iş Kaç bin $ haberin varmı.

Joymax İletişim Diye Birşey Yok Sitesinde O Yüzden Ulaşamıyorum Mail Atıyorum Mail Baska Birşey Yolluyor Sanki Maili Çökmüş Gibi Yazı

forum.ragezon.com araştır mysql veritabanlı ücretsiz kurabilirsin ücretli istiyorsanda 20.000 $ bayılıp sadece database alabilirsin. + 16 gb ramlik makina lazım.

Spare_

Bilgiliyim
Zaten eğer joymaxla anlaşırsan, adamlar sana hard disk'e serveri kurup atıyorlar. PC bulamam dersen, biraz daha para verip joymax sana pcyi bile gönderiyor.

Spare demiş ki:
Zaten eğer joymaxla anlaşırsan, adamlar sana hard disk'e serveri kurup atıyorlar. PC bulamam dersen, biraz daha para verip joymax sana pcyi bile gönderiyor.

Peki Nasıl UlaşaBilirim Tel Cep Fax? Kasa Var Olmazsa Yeniden Bir Kasa Toplarım Parçalarla

XxMissBeLaxX demiş ki:
Spare demiş ki:

Peki Nasıl UlaşaBilirim Tel Cep Fax? Kasa Var Olmazsa Yeniden Bir Kasa Toplarım Parçalarla
20.000 Dolar Diyorum Sadece Database Sen Diyosun 500 Liralık Kasa :D

Dj TuRsU demiş ki:
XxMissBeLaxX demiş ki:
Spare demiş ki:

20.000 Dolar Diyorum Sadece Database Sen Diyosun 500 Liralık Kasa :D

Mysql Database İse Kurarım Sorun Degil :)

Windy

XxMissBeLaxX demiş ki:
WindTalker Parası Olan Konusur Aylık Sende 11 Bin $ Alsan Sende Açarsın Açmaz Mısın?
Sen hiç merak etme param yeterince var,fakat bu adamlar yolda bulmuyorlar db leri.11$ maaş alıyorsun fakat bütün kelimelerin baş harfleri büyük? hayırdır meslek nedir? Türkçede cümlenin ilk harfi büyük olur diye öğretiyorlar :thumbsup:

sonra hamachi ile sremu olur :D 2. ahmet abi vakası olur,dbler silinir felan filan :rolleyes1:

WindTalker demiş ki:
XxMissBeLaxX demiş ki:
WindTalker Parası Olan Konusur Aylık Sende 11 Bin $ Alsan Sende Açarsın Açmaz Mısın?
Sen hiç merak etme param yeterince var,fakat bu adamlar yolda bulmuyorlar db leri.11$ maaş alıyorsun fakat bütün kelimelerin baş harfleri büyük? hayırdır meslek nedir? Türkçede cümlenin ilk harfi büyük olur diye öğretiyorlar :thumbsup:

sonra hamachi ile sremu olur :D 2. ahmet abi vakası olur,dbler silinir felan filan :rolleyes1:
Onlarınki baştan yalandı adamlar bi sremu resmi bide japon serverından alıntı koymuşlar milleti yiyolardı :santa: :twisted: :D :lol:

Yukarı Alt