drotalion demiş ki:
CaN_KsK demiş ki:
Simdilik bölüm fazla 10 u geçmesi lazım yöntemlerimizin tabikide senin sayende Sümer bu konular :).
saçma sapan birşeyler bulup 10 u mu geirelim yani :D

silkroad hızlı çalışması için bilgisayarınızı hacca çevirin :mrgreen:
Mesel sanal bellek yükseltmek onu yükselttim ama unuttum nasıl yapldıgını yazarsan suraya hemen ekliyelim topice :curtain:

buraya bütün herşeyimi yazam :D

ss ler gerekecek, bendeki XP almanca ama ingilizceye çevirip yapıyorum ss leri. Senden türkçe ss ler gerekecek.

bunlar bilgisayarımı yawaşlatmaktan başka bi boka yaramadı hepsi hurafe ram 512 hala açması 2 dakika sürüyor eskidende öyleydii

Demmeki tek sorunlu sen varsın aramızda hepsini kullandım ve kullanıyorum Speed-X sadece süresi bitti.
Benim silkroadım 2.5 dakikadan önce açılmazdı 30 saniye sürmüyor adam akıllı oynumu oynuyorum unıquelere bile gidebiliyorum.Ama sana tavsiyem virüs programı açıkken kullanma silkroada girerken açık programları kapatman lazım bir nevi oda farkettiriyor.

blackrain demiş ki:
PS: Can abi harika çalışma olmuş benim programımıda gördüm orda :) sağol :) :P :lol:
Prio bir başka canımcım 30 saniyede bu özelliklerle silkroadım açılıyor oradan teşekkür edememiştim buradan teşekkür ederim daha gözümden kaçmış programlar olabilir gözünüze takılırsan pm den Link atabilrisinz.

neden sorun bende bende anlamadım herşeyi uyguladım aynı gene geç girio hotanda hareket etmio takılıo .. :S bir işe yaramadı en ufak bir değişim bile yok

CaN_KsK demiş ki:
Demmeki tek sorunlu sen varsın aramızda hepsini kullandım ve kullanıyorum Speed-X sadece süresi bitti.
Benim silkroadım 2.5 dakikadan önce açılmazdı 30 saniye sürmüyor adam akıllı oynumu oynuyorum unıquelere bile gidebiliyorum.Ama sana tavsiyem virüs programı açıkken kullanma silkroada girerken açık programları kapatman lazım bir nevi oda farkettiriyor.
can bunların sırrını çözdüm, titus abiylede konuştum, salla bunları, msn den anlatırım. Bunlar birkaç kişi, kendilerini biliyorlar. Bütün programlarımın sorun çıkardığını söyleyen ama ss koy diyince fıss diye sönen takımı. Salla.

Yukarı Alt