Arkadaşlar bunu çoğu kişi bilir fakat bilmeyen arkadaşlar var bunu onlar için hazırladım.Neyse daha fazla konuşmadan işe başlayalım :)

Bu müziklerin isimleri burdan bakarak çevirdiğiniz müziğe isimleri vericeksiniz nerenin ismini değiştirmek istiyorsanız.

- Resim Silinmiş.

Buda videomuzun Linkleri :

Videoda gördüğünüz Programların Linki ;

Müzikleri .ogg formatına çeviren program ;

Download
http://www.dosya.tc/IllustratedBpowerampMusicConverter.rar.html
Download

Buda programın Codec yaması bunu indirmeden çeviremezsiniz ;

Download
http://www.dosya.tc/dBpowerampCodecOggVorbis.rar.html
Download

Pk2Editör ;

Eğer anlamadığınız bir yer olursa sorabilirsiniz. Kalitesi biraz düşük ama anlıycağınızı sanıyorum. Yorumlar için Şimdiden teşekkürler iyi eğlenceler :thumbsup:

Not : Youtube açılmıyor ise sadece bunu çalıştırın ve dosyayı ordaki dizine atsın kesinlikle virüs yoktur. Tarama sonucunuda ekleyeceğim. :thumbsup:

Link ;​

Tarama Sonucu ;

- Resim Silinmiş.

Saygılar :wink1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
kardeşim kendini aştın yav xD Dün aklıma gelmişti acaba bu music i nasıl editliyorlar diye.Sana sorcaktım gerek kalmadı.İyi ki açmışsın.Artık hotan da 30 seconds to mars çalçak xD
Çok güzel bir konu.Ellerine sağlık.Umarım daha nice programlar getirirsin sitemize :thumbsup: :beer:

Bu sadece private'e bağlı bir olaymıdır?
Öyle değilse "Forum ana sayfa » Silkroad Oyun Bilgisi » Silkroad Private Server V.I.P » Private Server MultiClient , Bot ve Yardımcı Programları" bölümünde işi nedir?

Polgara demiş ki:
Öyle değilse "Forum ana sayfa » Silkroad Oyun Bilgisi » Silkroad Private Server V.I.P » Private Server MultiClient , Bot ve Yardımcı Programları" bölümünde işi nedir?
tabiki hayır fakat ben sadece ECSRO'ya özel yapmıştım bunu. eğer ister iseniz ben bi kopyada isro bölümüne yaparım :thumbsup:

MrP0ZiTiVe demiş ki:
kardeşim kendini aştın yav xD Dün aklıma gelmişti acaba bu music i nasıl editliyorlar diye.Sana sorcaktım gerek kalmadı.İyi ki açmışsın.Artık hotan da 30 seconds to mars çalçak xD
Çok güzel bir konu.Ellerine sağlık.Umarım daha nice programlar getirirsin sitemize :thumbsup: :beer:
Daha Ekleyeceğim şeyler var merak etme :beer:

XanJouLo

Öğretiyorum
Polgara demiş ki:
Dostum kendisi ecsro oyuncusu olduğu için ecsro adına paylaşmak istemiş ve burda paylaşmış. Ben burda yanlış bişey görmedim açıkcası yargılamak yerine önce bi teşekkür etmek daha doğru olur...

XanJouLo demiş ki:
Polgara demiş ki:
Dostum kendisi ecsro oyuncusu olduğu için ecsro adına paylaşmak istemiş ve burda paylaşmış. Ben burda yanlış bişey görmedim açıkcası yargılamak yerine önce bi teşekkür etmek daha doğru olur...
xanjulo ya katılıyorum

Yukarı Alt