evet arakadaşlar yanlıs duymadınız pc intel pentium d 3,4 ghz 1 gb ddr2 267 MHz Ati Hd 4350 ekran kartı 512 mb 64 bit.Windows xp sp3 versiyon 2002.Evet arkadaşlar yanlıs duymadınız sadece silkroad oyunundan cıkarken pc kendisini kasıyor ve reset atıyor eğer kapanınca 5 sn içinde herhangi bir işlem yaparsam.Ama silkroadla birlikte pes 11 sorunsuz oynuyorum ve pes 11 kaaptınca vs sorun olmuyor bu sorun sadece silkroadda oluyor sorunu cözene cok minnettar kalırım.Eğer varsa ve gönderebilirsem de REP :D

A

Anonymous

Guest
arkadaşım senin pc artık ben çalışmıyorum bile dese bişey dememen gerek onu güzel bi format ayaklandırırsa ayaklanır yoksa yenisini bakıcan artık

benim eski pcde de oluyordu o çok zorlayınca oyunu normal kapatma görev yöneticisini aç işlemlerden kapat ama uygulamalar değil bak işlemlerden uygulamalardan kapatırsan yine kasar işlemlerden kapatırsan kasma yapmaz diye düşünüyorum ben öyle yapıyordum eski pcde çünkü.

Görev yöneticisinden kapatınca oluyordu zaten normal kapatıncada ::D:D ayrıyetten 1GB 533 MHz ram takviyesi yaptım suan tek charla sorun yok... =)) ama çift char olunca biraz kasıyor penceresini küçültmessem =).Bİrde habire rami artıyor silkroadın baslangıcta 300 le baslıyor cıkıyo cıkıyo en son 800 oluyo bunun nedeni nedir sizce bunu aazaltmak için speedx programını duydum tavsiyeleriniz nelerdir cok sagolun simdiden tesekkurler ...

Yukarı Alt