Gameworld

Bilgiliyim
Artık Joymaxın yaptığı şeylere göz yummak elde değil sanki gold botlara rahatlık olsun diye image kodu kaldırdılar serverlara girmek %90 zorlaştı böylece sonra gittiler ban listte banlananların sayısını düşürdüler serverlarda 15-20 kişi banned gibi komik rakamlar çıkmaya başladı.Gm ler saldılar iyice kendilerini önlerini göremiyolar artık bizi silke bağımlı hale getirdiler premium olmadan oyun olmaz dedirttiler.Ben artık daha fazla dayanamıyacağım böyle devam ederse sro yu bırakıp direkt world of warcraftta geçiceğim en azından lag ve girme sorunu yok paralı olmasına karşın gmleri hakkıyla çalışıyor bot gibi bir sorun bile yok.
Peki siz silkroaddan soğuyormusunuz eğer soğuyorsanız neden ?

Artık Joymax İşi Paraya Bagladıgından Sana Öyle Gelıyor Tek Sana Degıl Cogu Oyuncular Boyle Dusunuyor. Arada Banada Bıkıntı Gelıyor Ama Naparsın Eglenmek Icın Oynuyoruz :)

Azcık sabır edin Plus geldiğinde geniş biir banlama olucak rahat edicezz ^^

Oyunu 12/2/2009 da bıraktım cunku gordugum seyler benı sok ettı oyunda
hiç bir işe yaramayan 7/24 hıc bır sey yapmadan duran botlar var ve oyunda yer kaplıyorlar nedeni;
bizler gidip pre alalım diye.

Pro

rank8
Lawlee demiş ki:
Oyunu 12/2/2009 da bıraktım cunku gordugum seyler benı sok ettı oyunda
hiç bir işe yaramayan 7/24 hıc bır sey yapmadan duran botlar var ve oyunda yer kaplıyorlar nedeni;
bizler gidip pre alalım diye.
:thumbsup: bende bırakdım aynı nedenden dolayı.

Buura demiş ki:
Azcık sabır edin Plus geldiğinde geniş biir banlama olucak rahat edicezz ^^
rahatlama sadece 1 2 gun surer sonra gene aynı bn sogumadım oyundan bırakmamda zaten bole devam edelım bakalım zaman ne gosterecek....

adamlar pargoz oldu tamamen kımseyı taktıkları yok...Resmen bot alın sızde ne gerek var elle kasmaya dıolar..:S

soğudum bıraktım ecsro ya geçtim çok mutluyum tavsiye etmem(kalabalık olmasın :P ) :mrgreen:

şaka bir yana gerçekten ecsro daha iyi

Soğumuyorum Bırakıyorum Nerdeyse Pre Almadan Oynanmıcak Birde Download Cıkartılıyor Onla Uğrasıcam.

Ben charın birinin ilanı hazırladım diğerine girebilsem ilan hazırlıycam ve sattıktan sonra oyunu bilgisayarımdan silicem.Artık oyunla kafamı meşgul etmek istemiyorum.

Bıraktım. Hiç de aramıyorum :popcorn:

ps: eskiden oyuna giremediğim zaman fena sıkılırdım. guildde kervan olur da ben kaçırırsam üzülürdüm. mümkün olduğunca job war yapardım. ama oyun artık eski tadında değil :rolleyes1:

1.Serverlere Girmek Artık Çok Zorlaştı Bence Yeni Server Açılcağına Server Kapasitelerini Büyütseler Daha İyi Olur.
2. Artık Stall Town Tarzı Bişey Yapsınlar Hem Aradığmızı Bulmak İçin Town Town Gezmeyiz Hemde Hotanda Başlarken Dc Yemeyiz.

Yukarı Alt