Ben bunu şu son 5 gündür yapıyorum cidden 5 yıldır almadığım oyun zevkini alıyorum şu günlerde.

Şimdi ilk olarak hiç sro oynamamış birkaç arkadaşa ihtiyacınız var.Şimdi bu arkadaşları silkroad oynamaya ikna edeceksiniz ve diyeceksinizki bende bikaç yıl önce bir iki kere oynadım ama pek oyunu bilmiyorum gelin beraber oynayalım süper olur.(Gerçi şu son 5 gündür isroda gördüğüm abuk subuk hunter thief bilmem ne olaylarından beri dediğimde biraz doğruluk payıda varmış.) Arkadaşları ikna ettikten sonra zaten zor kısım sona eriyor.Oyuna özellikle bomboş bi sw de başlatın biz petrada başladık ve kesinlikle CH char açtırın.EU açarlarsa muhtemelen oyundan soğurlar bilmedikleri için.

Buradan sonrası zaten kendilinden gelir.Adamlara sadece nasıl yürünüldüğü ve canavarlara dalınıldığını anlatın gerisini kendileri bulmaya çalışsın.Bir süre sonra bu arkadaşlarınızla oyuna ilk başladığınız âna gittiğinizi göreceksiniz. <3 Rastlege stat verenler mi dersiniz, hiç skill açmadan 2 günde 10 level olanları mı dersiniz, kalkansız sword kullananlar mı dersiniz... Artık herşeyi ilk günki gibi yaşıyorsunuz. :D Daha sonra onlar böyle davranırken sizde öyle davranmaya başlayın. :D TS de bir yandan muhabbet edip bir yandan pt kurmaya çalışıp hep beraber canavar kesin. :D

Anlıyorum biraz karmaşık bir yazı ama aşırı mutluyum. :D Muhtemelen şu anda beni anlıyorsunuzdur. :D

Bu arada şu anda 31, 30, 30, 16, 11 level'ız. :D 11 level olan arkadaş tahmin ettiğiniz gibi 11 gap kasıyor ve sırf şeylik olsun diye söylemiyoruz nasıl skill açıldığını. :D

oha süper ya :) okurken bile eglendim :D gecen arkadaslarla ilk sro oynanyişimizi konusuyorduk aynen böyle :D
ben 15lvle kadar manyanglarda kasmistim ileri gitmek aklima gelmemisti :D .bir arakdasimda benimle baslamisti o da jangandan cikmis, karşıdaki daglara kadar yürütmüs adamı ekranı döndüremediginden orda kalmisti aszdfsad :mrgreen:

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt