Server
Takımı
Fenerbahce
herkesin bayramını kutlu olsun arkadaslar ben 2 aydır sro oynamıyorum ZsZc oynadım tatile gittim felan filan 2 aydır srodaki yeniliklerin bir kacını biliyordum extraloob.com saolsun burdan takib ettim ama 2 3 haftadırlı hic bakmadım yeniliklere ve bugun srodaki warlock charıma girim dedim bi bakdım İTEM MALDA Ticket Yok Ne Sp Ticketi Ne Exp Ticketi Hic Biri Yok....! 8O Sonra Dedim Bende Bi Sorun Vardır NEse Dedim Bi Bakdım Adam Stalla Reverse Scrl Koymus Global Koymus Tanesini 10 m 6 m Satıyor Arkadaslar Bana Lütfen Kısaca Bu Yenilikleri Bi Acıklarmısınız Daha Bilmedim Neler Değişti Cok Kısa Bi Acıklarsanız Coook Ama Coook Memnun Olurum....! :buddha:

NoT:Charım 23 lv Farm Char Oyuzden 100 Lv Haritası Geldi Su Harita Geldi 100 110 + Adamlara Yarıyan Yenilikleri Sölemenize Gerek Yok

Şimdiden Cook Ama Coook Teşekkürler

Canova

artık bazı item mal ürünleri stall da satılabiliyor ve hediye edilebiliyor. F10 a bastığında karşına çıkanlar hediye edilebilinen ve satılabilinen itemler. item mall ın sol atında bi buton var ona bastığında satılamayan silk itemleri çıkar.
viewtopic.php?f=11&t=226322
buradan daha detaylı öğrenebilirsin :thumbsup:

Server
Takımı
Fenerbahce
Canova demiş ki:
artık bazı item mal ürünleri stall da satılabiliyor ve hediye edilebiliyor. F10 a bastığında karşına çıkanlar hediye edilebilinen ve satılabilinen itemler. item mall ın sol atında bi buton var ona bastığında satılamayan silk itemleri çıkar.
Abey Ben Senin Allahına Kurban Olim....!

He Her Zaman Sormak İstemişimdir Ama Soramamısmdır Yada Unutmusumdur Nese Son Sorum Neden MMORPG Oyunlarda Allah Yazılmiyor

Jutenya44 demiş ki:
Canova demiş ki:
Abey Ben Senin Allahına Kurban Olim....!

He Her Zaman Sormak İstemişimdir Ama Soramamısmdır Yada Unutmusumdur Nese Son Sorum Neden MMORPG Oyunlarda Allah Yazılmiyor
Eskiden yazılıyordu allaha küfür edildiği için yazılmıyor artık.

Yukarı Alt