Açtık konuyu oturduk pc başına.Herkes çalıştırsın saksıyı bassın klavyenin tuşuna.İyi olacağı söyleyin bilelim içinizde kalmasın boşuna.Kirpidir benim adım giderim herkesin hoşuna :rolleyes1:

ayrıca ben sana ters cvp vermiyorum kendi fikrimi söylüyorum bana göre olmasaydı daha mutlu olurduk ama artık çok geç bağımlılık yaptı

Bi fayton olsa içine sro dakı asıkları koyup hotan da 2 tur. Tur bası 2m sürücüde ben olsam :oldie:

Şöyle charan chara sp aktarılmasına yarayan bir silk itemi gelse ama pahalı olsa sahane olurdu xD ong farm yapıp yüksek lvl charımıza transfer ama hayaller aleminde yasıyoruz xD

Hmm..
- Clientless sistemi tamamen kaldırılsa o zaman goldbot devride biter otomatik olarak.
- Accountlar 300 silk karşılığı açılsa sadece oyun daha seviyeli olur.( 5k plzciler,knigthçı bebeler..)
- Pre Plus,Devil Sprit, ve kumar sistemini kaldırsalar güç dengesizliği kalkar.
- Goldbotlar olmayınca itemlerin değeri artar, job vs.oyunun ana temasını oluşturan şeyler önem kazanır.
-Bunların hepsi olunca zaten serverlara girmek için saatlerce uğraşmak gerekmez . :)

Gameworld

Bilgiliyim
Oyunda üyelik alımı paralı olsa World of warcraft gibi bak bakalım bot falan kalıyomu böyle beleş olduda ne oldu sanki gine pre alıyoruz

revelotion demiş ki:
Açtık konuyu oturduk pc başına.Herkes çalıştırsın saksıyı bassın klavyenin tuşuna.İyi olacağı söyleyin bilelim içinizde kalmasın boşuna.Kirpidir benim adım giderim herkesin hoşuna :rolleyes1:
Bunu joymaxa da gondermistim silkli item pegasus cikmadan once yazmistim ki 90 lv at ciksin hizi daha fazla olsn ve pegasus gibi olsn demistim ancak sonra pegasusu cikardilar yani benim plan suya batti

Ps: Kafiye tutmus dostum... :thumbsup:

Yukarı Alt