hotan'a attığımız trade'de kapıya yaklaşmışken birden player thieflerin belirmesi ve 5 develik tradenin güme gitmesi..

Çar verme ümidiyle 150m kazıklayan şerefsizler.77 Lv çarım gittiğinde bile o kadar üzlümemiştim.Neden bilmiyorum.O 150m benim için çok değerliydi...

geçen cumartesi sabah çara girip biraz takıldım sonra silkle bot aldım kasılmaya başlıyacaktım akşam çara bi girdim çar soyulmuş itemler , pet ve bankadaki herşey gitmiş ve adam itemlerini degerinin %25 fiyatına satıyodu gördügümde delirdim adam 85 lwl +5 full blue glavie i 36 m ye sattı :cry: eger Mercuryde oynuyorsanız mercoc adındaki adama dikkat edin !!!

1.-''The server is full pls try agains later''
2,-''Disconnected from the server''
3,-''??????????????''
4,-''bu ezikken hep oluodu earth ghost larda ve demon horse larda kasarken ben ona vuramazdım o bana çakar çakar dururdu ve yatardım çok sinirlenirdim''

Bi kere 5* kervan çekiyorduk.Npc thiefler çıktığında thiefin birine ben ve yabancı birisi vurmuştu ve o thieften 81 lvl sun armor female chest düşmüştü.Malesef ks yapan adam benden yüksek vurduğu için o almıştı :?

event maçında keyi alıp diğer gate e gidip orda kekleri indirmeyi beklerken disconnect yemek çok güzel oluo :(

zeusta _SpooKs_ su an 62 lwl crossbow.51 lwl ken ıvy qorevını yapıoduk arkdsLa qorev bıttı ve ben samarkanda doqru qıderken tam kopruden qecerKen qerceK ıvy cıkmaz mıııı xD ve inanmıycaksnız ama o zman da qiTTim ve ben kestim xD.aynı sey cerberus ta da oLdu ama bu kez TR_ORBAY_TR qeLip aLdı benden xS

arkadasa item veririm + bassın diye verince dc olması ben 2 saatir denerken arkdasın msninin acması ben ona 2 saatir deniyom giremiyom dedim o bi denedi tekte girdim dedi o sinirle mausu kırdım :D klavyede gidiyodu son anda durdum :D arkdasın 7 elxirda +7 basması beni 5kez +2de patlaması itemin :D tam bota koymusken exi yazıyom yatıyom kalkıyom 1 canava r kesmis dc yemis tum gecenin bosa gitmesi :S

AnatoliaFire demiş ki:
Bir keresinde arkadaşımla aynı leveldeyim oynarken event çıktı ve gittik o benim rakip takıma düştü .. Bana dalma bende saana dalmıcam dedim(ikimizde 42 lvl xbow). tamam dedi ve sürekli bana dalmaya çalıştı. O sırada Bir nuker bana küfretti v e tam alıyodum aşağı hooop o arkadaşımın boltu kafama yedim.. Küfür edip direk oyundan çıktım..
Bahsettiği arkadaşı varya;
O benim :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt