Arkadaşlar ben server kurulumda amatörüm daha önce hiç yapmadım. bundan önce birsürü emulator indirdim denedim ama olmadı en sonda vsro server kurmaya çalıştım ama üst üste birsürü hata aldım ve vazgeçtim. tabi ben windows 8 kullanıyorum. Silkroad server kurulumu yapmaya çalışırken çok büyük etken oluyor bu. indirdiğim emulatorlar filesler windows 8 e uyumlu olmuyor. Sizden ricam windows 8 de çalışan bir emulator veya vsro server filesleri vermeniz. İçinde anlatımıda olursa çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Sorun çözüldü.

Dostum emulator server'a artık kimseler gelmez onlarca,yüzlerce private serverlar var ve emulator serverlar buglu oluyor genelde şayet kendi bilgisayarına vsro files pvp server kuramazsın gereksinimleri fazla ram ihtiyacın olacaktır falan ayrıca ddos'a dayanıklı olmaz o yüzden sunucu kiralamalısın :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Gayet açıklayıcı bir cevap olmuş emülatör kullanılan bişey olmadığı için windows 7-8'e uyumlu bulunabileceğinide sanmıyorum

Ben herhalde tam açıklayamadım bi ara emulator denemiştim olmamıştı şimdide vsro files kurulumu yaptım ancak olmadı, beceremedim demek istedim. Bulursanız emulatorda olur ama vsro server files tercihimdir demek istemiştim ancak tam anlatamamışım. Yinede cevap yazdığınız için teşekkürler bu arada ben online yapmıycaktım serveri, arkadaşlarla oynamak için demiştim.

Not: Sorun çözülmüştür Server kurulumunu yapabilen bir kişiye yaptırdım :)

Yukarı Alt