CgnOck demiş ki:
teşekkürler... :)
Güle güle kullan :thumbsup: Sizlerle paylaşmak benim için bi şeref :wink1: :coffee: Bu sitedeki yöneticilerin sayesinde silkroad oynamakta kolaylıklar sağlanıyo benimde sizlere yardım olsun.. Daha fazla bulduğum bilgileri sizlerle paylaşıcam.. Eğer yapmakta sorunları olan varsa buraya yazsın veya pm atsın yardım etmeye çalışırım.. :beer:

İşe yarıyor ama Tibet serverine İşlemiyor :( ,
Phoenixe 5 dk da giriyor amma Tibete 2 saatte girmedi :D

GARMONSU demiş ki:
kemalist ben bu kodları hostsa yapıştır yapıyorum bana bu hatayı veriyor sonrasında tamam diyorum yeni isim vermemi istiyor hosts dan başka isimde olmuyor hiç bir şekilde kayıt etmiyor :S yardım ederseniz sevinirim ya :( - Resim Silinmiş.

banada aynısı oldu ve rumata loaderın söylenen dosyasına gereken yere gerekeni yazdım ıd pw yerine geldiğimde oyunda çalıştır>cmd>netstat -n yaptığımda 121.128.133.27:15779 gösteriyor??

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
şey aklıma geldi. bu işlemi yapıp uyduruk asd gibi kaydetsek sonra orada bulunan hosts dosyasını oradan kaldırıp asd olrk kaydettiğimiz dosyayı hosts olarak adını değiştirsek olur mu?

CgnOck demiş ki:
şey aklıma geldi. bu işlemi yapıp uyduruk asd gibi kaydetsek sonra orada bulunan hosts dosyasını oradan kaldırıp asd olrk kaydettiğimiz dosyayı hosts olarak adını değiştirsek olur mu?
Hiç bşi anlamadım kardeşim.. Bu konu Vistalar için sanırım ben vista hakkında fazla bilgi sahibi değilim bu konuda Kemalist arkadaşımız yardımcı olabilir..

Yukarı Alt