silkroada girmeye çalışyorum oyuna giriyor ama c9 hatası weriyor sitelere girmeye çalışıyorum sayfaya ulaşılamıyor diyor yardım edebilirmisin yada sistem çökmüş olabilrmi ??

arkadaslar sureklı konu acmayın C9 konusu yada bu konu ustundne dewam edelım kımsenın suanda bısı bıldıgı yok joymax hıcbır uyarı vermeden server kapadı beklemekten baska yapıcak bısımız yok .

aslında belliydi caspianda alexandriada acayip bi bug vardı 3 gündür millet yakınıyodu sonunda olacaklar oldu

O tek o serverlarda degıldı aksam kaleye gıremıyorduk sora Dc werdı geldık gırıo bu seferde lag war nasıl ıs yapıolarsa

wallahi bütün dünyada internetler normal bi bizim türkiyenin nasıl bir internet anlayışı warsa sayesinde hiç bi işimiz dogru gitmiyor...

serhatrap demiş ki:
arkadaslar sureklı konu acmayın C9 konusu yada bu konu ustundne dewam edelım kımsenın suanda bısı bıldıgı yok joymax hıcbır uyarı vermeden server kapadı beklemekten baska yapıcak bısımız yok .
hacı okumadan cvp yazma millete ne server kapaması ne diyorsun sorun tr dnslerinden kaynaklanıyor. daral:

Yukarı Alt