Mesela adam paypaldan 1 lvl chara 1000 silk aldı sonra charceback yaptı ve silki öbür charına yolladı. 1lvl charı banlayacak tabi ki joymax fakat bir zararı olmayacak :S Buna da bir çözüm bulurlar sanırım .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
unaLLLsahiNNN demiş ki:
Mesela adam paypaldan 1 lvl chara 1000 silk aldı sonra charceback yaptı ve silki öbür charına yolladı. 1lvl charı banlayacak tabi ki joymax fakat bir zararı olmayacak :S Buna da bir çözüm bulurlar sanırım .
güzeldüşünce ama online oyunlarda bir mantık vardır bir chardaki para başka chara geçince ve ilk char hatalıysa her iki char da banlanır joymax de bunu uygulayacaktır emin ol Cool

Ben oyuna başladığım zaman (ki çok zaman önceydi teee Athens(new) yazan zamanlardı 70 sınırı bile gelmemişti yeni geldiği geleceği zamanlardı).

O zamanlar item mall daki itemler aktarılabiliyordu stall a koyup satılabiliyordu.Silk transfer varmıydı bilmiyorum.O zaman maymunlar stall da 1.5 2 m den felan satılıyodu.

Ama o zaman deli gibi düzenbazlık vardı adamlar 1 2 günü kalmış itemi satıyodu stall larda :mrgreen:

Yeniden geliceğine çok sevindim item mall daki itemler satılabilirse harika olur.Böylece nakit sıkıntısı çektiğim zaman giderim oyun parasıyla item çekerim.

Mesela bide şöyle düşün yeni bi avatar wing kıyafeti geldi sen onu almak istiyorsun ama yenisini almayada para vermeye kıyamıyorsun.Böylece yeni çıkan kıyafetle change yapabilirsin.Veya şu anda yürürlükten kalkan cadı kıyafetlerini satın alabilirsin.

Hack olayları çoğalır millet silk için hacklenir diyen kardeşlerimede şunu söyleyim.Şu anda joymax da güvenlik % 100 kesinlikle hiçbir bug yoluyla deneme yanılma yoluyla şifre değiştirilemez.Eğer e-mail verification yaptıysanız şifreniz ömür boyu sizindir.Sadece trojan keylogger yoluyla hacklenebilirsiniz oda joymax bilgisayarınızın içine bağlanıp koruyamaz.Akıllı olun şifrenizi sağlama alın sizde extraokk

Şimdiden başladı bizimkiler "Silk lazım mı abicim?" :mrgreen:
Ne çakal bir milletiz yaw. İnsalarımızı seviyorum mucX

extraloob demiş ki:
unaLLLsahiNNN demiş ki:
güzeldüşünce ama online oyunlarda bir mantık vardır bir chardaki para başka chara geçince ve ilk char hatalıysa her iki char da banlanır joymax de bunu uygulayacaktır emin ol Cool
hadi adam yoldan geçen garibin tekini çok sevdi kanı kaynadı bi 50 100 silk attı gariban adam ban mı yiycek :lolmuch:

Herolife demiş ki:
extraloob demiş ki:
unaLLLsahiNNN demiş ki:
hadi adam yoldan geçen garibin tekini çok sevdi kanı kaynadı bi 50 100 silk attı gariban adam ban mı yiycek :lolmuch:
:mrgreen: eğer öyle olursa adamdan nefret ettiğine gönder 1 silk :mrgreen:

ilkercindik demiş ki:
Şimdiden başladı bizimkiler "Silk lazım mı abicim?" :mrgreen:
Ne çakal bir milletiz yaw. İnsalarımızı seviyorum mucX
insanlarımızı bende seviyorum çakallar zekiler ama şu oyundaki bazı salak 14-15 yaşındaki çocuklar yüzünden oyunu bayanlar oynuyamıyor global al söv millete nedir bu ya Evil or Very Mad

cidden super olcacak arkadsa 200 silk almistik birakti oyunu silkler duruyor gelsede bu olay alsam o 200 silki :mrgreen:

Herolife demiş ki:
extraloob demiş ki:
unaLLLsahiNNN demiş ki:
Okan abi gibi düşünüyordum fakat sen dedikten sonra garip geldi :lol: Buna nasıl çözüm bulacaklar bilemem fakat bulur onlar bir yolunu kafa yormaya değmez extraokk

pfffffff

Aileden
bahsi gecen para degil silk silke seri numarasi da vuramaz CCF nin tam vaktidir ama dikkat edin JM bu yapmistir bir kurnazlik

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
diyelim ki ben senin charını çaldım silkleride kendi charıma yolladım sonra sen beni şikayet ettin ve beni takip ettiler işlemi yapan benim bu yüzden charlar banlanır durduk yere birisi birisine silk verince tabi ki kimse banlanmaz ileride daha rahat anlarsınız.

pfffffff

Aileden
haklisin abi silk baska bir yolla gonderilir exhange tipi ama silk gondermek icin uydurulmus birsey olur,yapilan her islem kayda alinir bu sayede de kim kime kac silk atmis belli olur :lolmuch:

Yukarı Alt