The_DifferenT demiş ki:
fuem1907 demiş ki:
gusel bişeye benzıo ama sılkle alınması kotu :x
Tabi Joymax oyuna premiumsuz girenlere bedava yapacak tı demi beleşciler otlanacaktı
Ne alakası War Premium alıp Ayda 500 silk bayılan Zengin ... Leriyle Aynı Hakka Sahipler Bu 1.
Senden Dahacok Oynamayı Bilen Ama Senden Daha az Silk ALmış 100 lerce Player War Buda 2.
Bende Sadece 30 Ytl Harcadım Bu oyun için Bu 3.
Sadece Bir Oyun (For Fun) Buda 4.
Tam Anlamı ile Bir Kumar

Eğer ben Kumar oynamam Haram diyorsanız Bunuda oynamayın çünkü aynısı...
Silk para ile Alınır ...
Oyunun nerden Oynandığı önemli deil ve Bu parayı Yok ederek Makinada Hediye Kazanılır..
Hediyeninde Bir Maddi Değeri War.
Yani Tam anlamı ile bir KUMAR....
GaYMaX Yetmedi Bide Kumara alıştırcak Bizim insanımızı...
Zaten O televizyon ile Kendi Kültürlerini yaydılar Sıra Dini Değerlerimizde Heralde......

Okuyun Biryerlere Gelin önemli Deil AMA SUSMAYIN SESİNİZİ CIKARTIN BU OYUNLARI ONLAR YAPCAANA SİZ YAPIN.....

Ne alaka, çoluk çocuk? Ben şimdi televizyonda cinayet sahnesi gördüğüm zaman çıkıp sokağa katliam yaratmıyorum. Çok saçma sapan, aynı annem gibi konuşuyorsun. Şimdi burdaki çocuk bu kumar makinesi ile oynadığı zaman çıkıp las vegas a gitmeyecek kumar oynamak için. Ayrıca hepiniz bir zamanlar taso oynamışsınızdır. Ozaman oda bir kumar. Şans işi. Şanslı olan tüm tasoları köker. Biraz düşünerek, mantıklı bir şekilde konuşun..

[Zombie Hustle] demiş ki:
Ne alaka, çoluk çocuk? Ben şimdi televizyonda cinayet sahnesi gördüğüm zaman çıkıp sokağa katliam yaratmıyorum. Çok saçma sapan, aynı annem gibi konuşuyorsun. Şimdi burdaki çocuk bu kumar makinesi ile oynadığı zaman çıkıp las vegas a gitmeyecek kumar oynamak için. Ayrıca hepiniz bir zamanlar taso oynamışsınızdır. Ozaman oda bir kumar. Şans işi. Şanslı olan tüm tasoları köker. Biraz düşünerek, mantıklı bir şekilde konuşun..
Benim kızdıgım şey bunu joymaxın yapması siz isterseniz oynayın.

[Zombie Hustle] demiş ki:
Kardeş Ben Bunu oynaya lasvegasa gitcek demiyorum Adam senin ayagına lasvegası getirmiş diyorum
YANİ BURDAKİ OYUN AYNI LAS VEGASTAKİ KUMAR OYUNU PARAYLA OYNANIO MADDI DEERLİ BİŞEY KAZANIOSUN YANİ LASVEGASI AYAĞINA GETİRİOLAR...

Daha Sonra O televizyonda gördüklerini tabiki sen ve ben yapmıyacağız...
Daha bilimsel konuşalım Belki ikna olursun Bir Cocuk 0-3 yaşına kadar Hayati Olayları öğrenir Yürümek Konuşmak ... Ve Birtakım Duyuları Nasıl Kullanıcağını.
Sonra 10 yaşına Kadar 1e 1 Taklit yapar Ne görüyorsa.
Sonra BlueYa Erene Kadar [Ergen Olana KAdar] Örnek Alır Ve Kişilik Gelişiminin % 90 Dan Fazlası Tamamlanmış olur.
UZMANLAR SÖYLÜYO.......
VE COCUKLAR NE Mİ YAPIOR DİZİ İZLİO ÇİZGİ FİLİM İZLİO
ESKİDEN ANNELERİMİZ BİZE KİTAP OKUR MASAL ANLATIRDI YERLİ YERLİ ....
SUÇLULAR KİMMİ...
1.Bunu Yapanlar...
2.Sessiz Kalanlar Sen Ve Senin Gibiler Bunun içine Bende giriyorum Sadece Foruma yazmak ile Olmaz...
3. Suçlu Aileler
----------------------
ilerde Suç işleyenler Suçlu deilmi yani diyeceksin...
Sen Ve Benden Daha Suçsuz Olucakları KEsin Onların Büyle Olmalarına Biz İzin Verdik Çünkü...
----------------------------------------------------------------------------------------

Annenede Laf Söyleme Belki Seninle iyi İletişim Kuramıyordur Ama Unutma Sana söyledikleri Yanlış deil... Sadece Senin İyiliğin için...

Prestij

Tanınıyorum
Bu olayın çıkmasıyla oyuna veda ederim. Oyuna başlarken "I Have a Dream" mesajlarından etkilendim. Hayallerin satın alınamıyacağını Microsoft gibi bi şifkete belirten JM bu makinanın çıkmasıyla sıfır olacak benim için. Umarım çıkmaz.

Arkadaşım seni tbrk ediyorum emeğe saygı ama bu ne biçim iş ya adamları tembelliğe alıştırdıkları gibi şimdide kumaramı alıştırcaklar ne biçim oyun bu ya para için herşeyi yapıyo bu insanlar:@ :twisted: :evil:

Yukarı Alt