Silkroad'a Gelecek Kumar Makinesi Ön Bilgi [FLASH]

Kumar Makinesi Ne İşe Yarar ?

Jangan'da kurulacak olan bu kumar makinesi sayesinde SOSUN kazanabilirsiniz. Ödül sadece sosun değil. Aynı bir event gibi rasgele bir ödül verilecek . Bu kumar itemi 10 silk karşılığında ItemMall 'dan alınabilecek.

Bu sistem hakkında detaylı bilgi için bu flash dosyasından örnek bir kumar makinesi oynayabilirsiniz. :) Kırmızı ile çizilen bölgelere tıklamanız yeterli.

[flash=620,620]https://secure.silkonline.jp/member/item/pon/pondecatch_flash.swf[/flash]

Saygılarımızla,
exl2014-logo1.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

bannedddd

Buralıyım
Biz de bir sürü char'a paypal ile silk alıp sonra geri çekelim. :mrgreen: O silk ler ile de bunu oynarız. :twisted: :mrgreen: Onlar zeki olabilir ama ben daha zekiyimdir. :mrgreen: :mrgreen:

Harmonia demiş ki:
Biz de bir sürü char'a paypal ile silk alıp sonra geri çekelim. :mrgreen: O silk ler ile de bunu oynarız. :twisted: :mrgreen: Onlar zeki olabilir ama ben daha zekiyimdir. :mrgreen: :mrgreen:
Hep merak ediyorum bu Payback olayının Hukuksal Yaptırımı yokmu?

bannedddd

Buralıyım
The_DifferenT demiş ki:
Harmonia demiş ki:
Sonra char ne olacak charge back yaptıgı için Nakavt :mrgreen:
Kazandığım şeyleri gerçek charıma aktaracağım zaten. :mrgreen:

Harmonia demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
Harmonia demiş ki:
Sonra char ne olacak charge back yaptıgı için Nakavt :mrgreen:
Kazandığım şeyleri gerçek charıma aktaracağım zaten. :mrgreen:
Merak etme Gaymax bu kazanılan malları aktarılamaz yapmıştır

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
heh işte fiii tarihinde demiştim ama bar pavyon tarzı mekanlar açacaklar diye işte bunu da kumar makinası ile yaptılar güzel oldu güzel ileride hold'em poker de koyarlar süpppooo olur oradan gold kazan git +9 item al yeahhhhh :twisted: :mrgreen:

topic açan güzel kardeşim artık sana söyleyecek birşey bulamıyorum 2008'in En lerinden tutda benden sana özel takdir belgelerine kadar neler hazırlarım artık ty for this thread honey ?!!!!!! :twisted: ?!!!!!!...

Tam joymaxa gore bisey adamlar gercekten isleirni biliyorlar :twisted: ....Ayrica cok guzel bir konu olmus tskler... ?!!!!!!

oyunu çok dandikleştirmeye başladılar zate ben oynamıyomda oynayanlar düşünsün :mrgreen:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
extraloob demiş ki:
heh işte fiii tarihinde demiştim ama bar pavyon tarzı mekanlar açacaklar diye işte bunu da kumar makinası ile yaptılar güzel oldu güzel ileride hold'em poker de koyarlar süpppooo olur oradan gold kazan git +9 item al yeahhhhh :twisted: :mrgreen:

topic açan güzel kardeşim artık sana söyleyecek birşey bulamıyorum 2008'in En lerinden tutda benden sana özel takdir belgelerine kadar neler hazırlarım artık ty for this thread honey ?!!!!!! :twisted: ?!!!!!!...
hacım nesi güzel soymak için bin türlü şey yapıyolar

texas hold'em koyarlarsa güzel olur hacım :lol: canım çekti 2 el oynayım facebook da

Yukarı Alt