Takımı
Galatasaray
Cabalda hep göre 42 Lv oldum hala görev ve hep aynı tarz görevler çok sıkıcı yapmış oyunu silkroad'a geri döneceği galiba denemedik oyun kalmadı.

Takımı
Galatasaray
Güncel.

İyi bir oyun bilen varsa yazsın en çok aradığım özellik çok görev olmaması ve rahat kasılıp oynanabilmesi.

Paran varsa Aion online derim adamlar oynayalım diye oyun yapmış pw serverında oynamam bile beni yıktı videolarına youtubeden bir bak istersen

dekaron'u deneyebilirsin. grafikler sro kadar kalitelidir. private sunucuları bile çok kaliteli. lag yok bot yok :) bir kaç bot türevi var ama anında banlanıyor... vack hack non-aggro vs. ler var ama oynayacak bir grup bulursan çok keyifli bir oyundur. oyundan keyif almak istiyorsan 5 arkadaşa daha ihtiyacın var.

privateler arasında dekaron-nemesis eternia-dekaron ve elite-dekaron en iyileri. orjinalinin 2 türevi var 2Moons(acclaim) ve DekaronEu(GameTribe). grafik konusunda sro yu aratmayacaktır.

FantastiC demiş ki:
Paran varsa Aion online derim adamlar oynayalım diye oyun yapmış pw serverında oynamam bile beni yıktı videolarına youtubeden bir bak istersen
private orjinal kadar olmasada onu aratmaz ama ilk orjinal oynayıp sonra pw ye geçmeye kalkarsan ozaman aratır

Aion oyna başka bir oyun oynamak istemiyeceksin summer6:

GamezAion
İnfiniteAion

bu 2 private de şuan en iyi aion serverları

Takımı
Galatasaray
P!nk demiş ki:
Mount&Blade Warband online değil ama güzel bir oyun
Fire & Sword eklentisinide oynadım ama hep aynı tarz skill aksiyon yok oyunda.Kale kuşat kale al şehirleri al hep aynı dönüyor.

SUN Online mutlaka tavsiyemdir.
Loong Online mutlaka denemelisin.
Eğer biraz bekleyip adam gibi oyun oynamak istiyorum dersen, bu sene içerisinde Age of Wulin çıkıyor. O kadar bekliyemem bana action mmo lazım diyorsan Vindictus'a Proxy ile bağlanıp Amerikan serverlarını denemelisin :P

Takımı
Galatasaray
Age of wulin'i gördüm iyi bir oyuna benziyor zaten vindictusu bayağıdır bekliyorum europa açılırda oynarız inşallah.SUN online iyi bir oyunda fakat çok fazla görev var ve bazı görevler pk alanlarında yani görevi yaparken ölebiliyorsun ve bu çok sıkıcı birşey.Loong online ise çabuk kasılıyordu göreve falan kendisi gidiyor fakat çok karmaşık itemleri var yerden ne çıkıyor anlamıyorum bin tane materyal vardı dediğim gibi tam anlayamadım o oyunu yinede teşekkürler önerilerin için.

UncensoreD demiş ki:
Age of wulin'i gördüm iyi bir oyuna benziyor zaten vindictusu bayağıdır bekliyorum europa açılırda oynarız inşallah.SUN online iyi bir oyunda fakat çok fazla görev var ve bazı görevler pk alanlarında yani görevi yaparken ölebiliyorsun ve bu çok sıkıcı birşey.Loong online ise çabuk kasılıyordu göreve falan kendisi gidiyor fakat çok karmaşık itemleri var yerden ne çıkıyor anlamıyorum bin tane materyal vardı dediğim gibi tam anlayamadım o oyunu yinede teşekkürler önerilerin için.
evet loong item yönünden biraz karışık, şu aralar aion private server deniyeceğim, bakalım o nasıl :P

Yukarı Alt