Takımı
Galatasaray
Selamlar,
yakın zaman içerisinde silkroadı bıraktım son destan,kabod,allods online oynamayı denedim ama beğenmedim hiç birini. bana güzel bir mmorpg tavsiye edebilecek varmı? F2P olmalı.

Tavsiyemi dinlemeni öneririm.
TOP 5 Online bana göre

1-Air Rivals
2-Shaiya ( ENG versiyonu )
3-Sword of the new world
4-Warrock ( Sürekli hile var oyunda )
5-Knight Online

Takımı
Galatasaray
Knight'ı çoğu arkadaşım yıllardır oynuyor o kadar berbat grafikli bir oyuna nasıl katlanıyorlar anlamış değilim ama bayağı eğlendiklerine şahit oldum.Demekte fayda var teşekkürler öneriler için.

sen yinede benim tavsiyelerimi youtube den izle bi göz gezdir
Shaiya ve air rivals bence oynanıcak oyunlar

Takımı
Galatasaray
Urania demiş ki:
sen yinede benim tavsiyelerimi youtube den izle bi göz gezdir
Shaiya ve air rivals bence oynanıcak oyunlar
Air rivalsı açık beta shaiya yı ise kapalı betasında oynadım.Air rivalsı fantasy mmorpg tarzı olmadığı için devam etmedim zevkli bir oyun ama benim sevdiğim oyun tarzından uzak (pvp) shaiya ise haritaların çok büyük olmasından ve görev yaparken bunun yarısının yolda yürümek olması tadını kaçırmıştı.Yinede önerilerin için teşekkürler.

Silkroad gibi Grafik Kalitesi üst Düzey bi Oyundan Sonra Seni Tatmin Edicek Tek Oyun Bence Olsa Olsa Cabal Olur. + Olarak Shaiya Diyebilirim. 59 Um Kasmıştım Arkadaş Kurbanı Oldu makara: Zevkli Oyundur Oda.

KO oyna sroyu braktıysan 5 sene oynadım KO oyunda grafik yok fakat yaptığın PK 'nın tadı bırak silkroad'da hiç biryerde bulamazsın. Fakat bu aralar oynancak gibi değil. Koxp dizboyu =( fakat pvp serverler ayrı bir zevkli.

Takımı
Galatasaray
OzzyOzburne demiş ki:
KO oyna sroyu braktıysan 5 sene oynadım KO oyunda grafik yok fakat yaptığın PK 'nın tadı bırak silkroad'da hiç biryerde bulamazsın. Fakat bu aralar oynancak gibi değil. Koxp dizboyu =( fakat pvp serverler ayrı bir zevkli.
Başladım ko ya 35 lvl oldum 1 günde çok kolay kasılıyor ama dediğin gibi koxp kullanan insan sayısı fazla wire wolflardan sonra kasacak yer kalmadı herkez koxp.

Bence Cabal Senin İstediğin Tür Olabilir Ama Herkesin Dediği Gibi SRO Gibisi Yok Gerek Türk Player Sayısı Olsun Gerek Grafik Olsun ..

Yukarı Alt